Sonata księżycowa

hqdefault-8
https://www.youtube.com/watch?v=cGqR_KCGwr0

Witam, zastanawiam się czy trzeba mieć naprawdę ładnie wyrobioną
współpracę prawej i lewej półkuli aby tak to zagrać 😉

Znacie jakieś prostsze ćwiczenia i jak to ugryźć gry obiema dłońmi, jedna
akompaniament druga temat?

Czy ja jako basista muszę mieć naprawdę dobrze wyrobioną współpracę prawej i lewej półkuli, aby zagrać sonatę księżycową?
Co mogę zrobić, aby ułatwić sobie granie obiema dłońmi przy akompaniamencie tematu w sonacie księżycowej?
Jakie są sposoby na doskonalenie pracy obu dłoni w przypadku grania na basie, aby zagrać sonatę księżycową?
Czy są jakieś ćwiczenia, które mogą pomóc mi w nauce gry obiema dłońmi na basie w sonacie księżycowej?
Czy potrzebuję specjalnej umiejętności, aby zagrać sonatę księżycową przy użyciu obu dłoni?
Jakie proste, skuteczne ćwiczenia mogę wykonywać, aby doskonalić swoją pracę obu dłoni i zagrać sonatę księżycową?
Czy istnieją sposoby na łatwiejsze zrozumienie grania obiema dłońmi w sonacie księżycowej na basie?
Jakie są najczęściej popełniane błędy podczas grania sonaty księżycowej na basie z obiema dłońmi?
Czy istnieją jakieś techniki lub metody, które mogą pomóc mi w poprawieniu pracy obu dłoni na basie podczas grania sonaty księżycowej?
Jakie są najlepsze sposoby na opanowanie grania sonaty księżycowej na basie z obiema dłońmi w przypadku początkujących basistów?

Podziel się swoją opinią

Jeden komentarz

  1. Bez zastanawiania się i zbędnej filozofii na temat współpracy półkul.

    Tapping to tapping, trzeba go ćwiczyć tak jak inne techniki. Zaczynamy powoli
    aż się dojdzie do wprawy hehe ;]

    Aby każda ręka grała co innego to najlepiej chyba będzie wzorować się na
    ćwiczeniach podobnych na fortepian.

Możliwość komentowania została wyłączona.