Music Man & Precision

Witam. Mam pewien problem z moim basem. Otuż poszukuję odpowiedniego schematu
podłączenia okablowania. W basie mam Music Man oraz Precision. A to, co
sprawia mi problem to ilość pickapów. W każdym schemacie, jaki
znajdę, są trzy pickupy. 2x volume i 1x tone. A u są 2x volume i 2x
tone. Nie mam zielonego pojęcia, jak to podłączyć o_0 Ma ktoś jakieś
pomysły?

Czy możecie mi pomóc z moim problemem z basem, który posiada Music Mana i Precision z większą ilością pickupów niż schemat, który znalazłem?
Gdzie znajdę odpowiednie schematy podłączenia okablowania do mojego basu z Music Manem i Precisionem?
Jak podłączyć okablowanie do mojego basu z dwoma pickupami do obsługi dwóch tonów i dwóch głośności?
Czy moglibyście polecić mi odpowiedni schemat podłączenia okablowania dla basu z Music Manem i Precisionem?
W jaki sposób mogę podłączyć okablowanie do mojego basu, który ma dwa pickupy i wymaga dwóch tonów i dwóch głośności?
Czy ktoś z was ma pomysł, jak podłączyć okablowanie do mojego basu z Music Manem i Precisionem, korzystając z dwóch pickupów, a nie trzech?
Który schemat podłączenia okablowania będzie odpowiedni dla mojego basu z dwoma pickupami i dwie regulacje tonu i głośności?
Czy jest ktoś, kto mógłby mi pomóc z podłączeniem okablowania w moim basie z Music Manem i Precisionem, który ma dwa pickupy?
Jak mogę sobie poradzić z podłączeniem okablowania w moim basie z Music Manem i Precisionem, który ma dwa pickupy, ale potrzebuje dwóch tonów i głośności?
Czy ktoś mógłby mi pomóc z podłączeniem okablowania w moim basie z Music Manem i Precisionem, który ma tylko dwa pickupy do dwóch tonów i głośności?

Podziel się swoją opinią

7 komentarzy

  1. W basie masz 2 pickupy. MusicMan i Precision. I masz 4 POTENCJOMETRY.

  2. Tak, wybacz. Nie jestem elektronikiem, a niedawno dopiero zacząłem przygodę
    z basem…

  3. masz z tego skorzystaj jak nie masz przełącznika to oba połącz razem

  4. morphin88 nie bardzo rozumiem ten schemat. Nie mam przełącznika. Mam tylko
    Music Man i Precision i cztery potencjometry (2x volume + 2x tone). Nie bardzo
    wiem, co gdzie podłączyć czytając ten schemat.

  5. jeśli go nie rozumiesz i nie wiesz jak się kładzie dobry lut to lepiej niech
    to zrobi kto inny

  6. Znam kogoś, kto mógłby mi to wszystko polutować, ale potrzebuję schematu.

  7. no to masz schemat najlepszy jaki mogłeś dostać więc daj go tej osobie co
    ma Ci to zrobić i temat uważam za zamknięty

Możliwość komentowania została wyłączona.