Przełącznik Single/Humbucker

Witam!

Noszę się z zamiarem wymiany elektroniki w mojej Yamaha TRB 5, chciałbym
wrzucić preamp Sadowsky (active/passive z Tone VTC) i pomyślałem, że fajnie
byłoby mieć przełącznik cewek humbuckerów (bo akurat będzie wolny otwór
w korpusie 😀 ). Stąd moje pytanie – czy da radę to zrobić, jeżeli tak to
jak i czy można to zrobić samodzielnie?

Czy myślałem o wymianie elektroniki w mojej Yamaha TRB 5 i zastąpieniu jej preampem Sadowsky, a także dodaniu przełącznika cewek humbuckerów?
Planuję wymianę elektroniki w mojej Yamaha TRB 5, a czy warto dodać przełącznik cewek humbuckerów?
Zastanawiam się nad dodaniem przystawki preamp Sadowsky do mojego Yamahey TRB 5, a także zamontowaniem przełącznika cewek humbuckerów.
Jestem zainteresowany wymianą elektroniki swojej Yamaha TRB 5 i dodaniem preampu Sadowsky z przełącznikiem cewek humbuckerów.
Czy kiedykolwiek myślałem o dodaniu przełącznika humbucker coils w mojej Yamaha TRB 5, podczas wymiany elektroniki na preamp Sadowsky?
Czy zamierzam wymienić elektronikę w mojej Yamaha TRB 5 i dodać preamp Sadowsky z przełącznikiem humbucker coils, jak samodzielnie to zrobić?
Czy słyszałem o możliwości dodania przełącznika humbucker coils w mojej Yamaha TRB 5, podczas wymiany elektroniki na preamp Sadowsky?
Zastanawiam się, czy jest możliwe dodanie przełącznika humbucker coils w mojej Yamaha TRB 5 przy wymianie elektroniki na preamp Sadowsky.
Czy planuję dodanie przełącznika humbucker coils w mojej Yamaha TRB 5 i czy jest to możliwe do wykonania samodzielnie?
Jestem zainteresowany dodaniem przełącznika cewek humbuckerów do mojej Yamaha TRB 5, czy zamierzam to zrobić podczas wymiany elektroniki na preamp Sadowsky i czy mogę to zrobić samodzielnie.

Podziel się swoją opinią
lukasz1849
lukasz1849
Artykuły: 0

4 komentarze

  1. Pootrzebujesz wyprowadzenia 4 przewodami, tu jest wersja gitarowa z push
    pullem, push pulla oczywiście możesz zastąpić zwykłym przełącznikiem.

Możliwość komentowania została wyłączona.