Efekt czy kolumna ?

Witam, gram na basie, mam piec 2×10 + twiter (Gallien-Krueger 400RB). Rozważam
czy dokupic do niego kolumnę tej samej firmy 1×15 tudzież kupno jakiegoś
efektu(procesora) do 1000zł. W przypadku procesora efektów nie zależy mi na
rytmach tylko brzmieniu.

Doradźcie co lepiej kupić i jakie modele procesorów polecacie.

Czy nie wiem, czy warto dokupić kolumnę do mojego Gallien Krueger 400RB, czy może lepiej kupić efekt/ procesor do 1000zł na basie?
Czy doradzicie, czy lepiej kupić kolumnę 1×15 od Gallien Krueger, czy procesor efektów do 1000zł na swojego basa?
Czy nie jestem pewny, czy dokupić kolumnę czy kupić procesor efektów do 1000 zł – co według was jest lepsze dla basisty?
Czy jako basista, co warto kupić – efekt czy kolumnę od Gallien Krueger 1×15, aby uzyskać lepsze brzmienie?
Czy zastanawiam się nad kupnem efektu/ procesora czy kolumny do mojego Gallien Krueger 400RB, którą opcję polecacie jako basistę?
Czy jaki procesor efektów polecacie na basie, aby uzyskać intrygujące brzmienie?
Czy jako basista, czy dokupienie kolumny od Gallien Krueger 1×15 lub efektów do 1000zł będzie dla mnie bardziej odpowiednie?
Czy obecnie posiadam Gallien Krueger 400RB i chciałbym wiedzieć, czy lepiej jest dokupić kolumnę 1×15 czy procesor efektów?
Czy w kontekście brzmienia jako basista, co polecalibyście – efekt czy kolumna od Gallien Krueger?
Czy zastanawiam się nad kupnem kolumny od Gallien Krueger 1×15 lub procesora efektów na mojego basa – co będzie dla mnie bardziej odpowiednie jako muzyka?

Podziel się swoją opinią
michał 17
michał 17
Artykuły: 0

2 komentarze

  1. jeśli ci ten piec wystarcza, to kup efekt, a jeśli nie, to

    chyba lepszym rozwiązaniem byłoby nabycie jakiejś paczki. kwestia gustu

  2. ano właśnie

    chyba akurat Twoj problem jest nazbyt inwidualny, żeby tu coś pomagac 🙂

    Ale… może ktoś coś sensownego wymysli 😉

    Tzn. naturalnie mam na myśli Twój dylemat procesor/paczka a nie jaki
    procesor… W tej kwestii na pewno ktoś znajdzie się mądry 8)

Możliwość komentowania została wyłączona.