Radio Basowe

Cześć, Jestem pierwszy raz na forum i w sumie nie wiem czy to do końca zgodne z regulaminem. Być może też taki temat już był ale nie zauważyłem. Znalazłem takie ciekawe radio, w którym grają muzykę z nastawieniem na gitarę basową/kontrabas (Bass on the broadband, tutaj link:
www.bassonthebroadband.com/). Można usłyszeć bardzo zróżnicowane gatunki muzyczne od jazzu po rock. Uważam, że jest bardzo przydatne do ogólnego rozwoju i posłuchania co ludzie mogą grać :). Ja nie mogę oderwać się od słuchania. Jak sami twierdzą jest to pierwsze tego typu radio na świecie. Pozdrawiam forumowiczów!

Czy jestem zgodny z regulaminem, pisząc o radiu basowym po raz pierwszy na forum?
Czy ktoś poleciałby mi inne interesujące stacje radiowe, na których grają muzykę z nastawieniem na gitarę basową/kontrabas?
Czy ktoś zna radio Bass on the broadband i może podzielić się swoją opinią na jego temat?
Czy uważacie, że muzyka z nastawieniem na gitarę basową/kontrabas jest ważna dla ogólnego rozwoju muzycznego?
Czy słyszeliście już o tym radiu i co sądzicie na jego temat?
Czy radio Bass on the broadband prezentuje tylko jeden gatunek muzyczny czy można usłyszeć wiele różnych stylów?
Czy ktoś z Was słucha radio Bass on the broadband, aby poznawać nowe artystów/grupy muzyczne?
Czy zwracacie na gitarę basową/kontrabas szczególną uwagę podczas słuchania muzyki?
Czy ktoś z Was gra na gitarze basowej/kontrabasie i poznaje nowe utwory dzięki radio Bass on the broadband?
Czy jest to prawdziwie pierwsze radio na świecie, skupiające się na muzyce z nastawieniem na gitarę basową/kontrabas?

Podziel się swoją opinią
KiełBasa
KiełBasa
Artykuły: 0

5 komentarzy

Możliwość komentowania została wyłączona.