Ashdown Mag 810 Deep – Wymiana głośników

Siema, jakie głośniki polecacie do kolumny podanej w temacie? Gram na
strojeniu C, używam efektu distortion oraz chcę żeby te głośniki nie były
za ciężkie (bo z oryginalnymi ta szafa waży 92kg). Pozdrawiam

Jaki głośnik polecacie do mojej kolumny Ashdown Mag 810 Deep, jeśli gram w strojeniu C i używam efektu distortion oraz chcę, aby nie był zbyt ciężki?
Który głośnik byłby najlepszy do używania w ashdown mag 810 deep, nie przekraczając wagi 92kg?
Jaki głośnik powinienem wybrać do mojej kolumny Ashdown Mag 810 Deep, aby dobrze brzmiał podczas stosowania efektu distortion?
Jakie głośniki polecilibyście do mojej kolumny Ashdown Mag 810 Deep, jeśli chcę uzyskać dobry dźwięk na strojeniu C i używam efektu distortion?
Czy mógłbyś polecić jakieś głośniki do mojej kolumny Ashdown Mag 810 Deep, które nie będą zbyt ciężkie, aby uniknąć wagi 92 kg?
Jakie konkretne modele głośników powinienem rozważyć do mojej kolumny Ashdown Mag 810 Deep, jeśli chcę uzyskać dobry dźwięk z efektem distortion?
Który głośnik jest najlżejszy, a jednocześnie dobrze radzi sobie z efektem distortion w mojej kolumnie Ashdown Mag 810 Deep?
Jakie głośniki polecilibyście mi do kolumny Ashdown Mag 810 Deep, jeśli moim priorytetem jest wybór być jak najbliżej wagi 92 kg?
Jakie są wasze propozycje głośników do kolumny Ashdown Mag 810 Deep, aby uzyskać jak najlepszy dźwięk na strojeniu C z efektem distortion?
Czy mógłbyś polecić mi jakieś głośniki, które dobrze pasowałyby do mojej kolumny Ashdown Mag 810 Deep, mając na uwadze, że chcę uniknąć wagi 92 kg i grać z efektem distortion?

Podziel się swoją opinią
weedy1600
weedy1600
Artykuły: 2

4 komentarze

  1. Kapral 🙂 głośniki nie mają być ciężkie. Fane sov10-125 lekki i przyjemny,
    magnes klasyczny, szerokie pasmo. 125W co w 810 da 1kW mocy w 4ohm. Mechanika
    znacznie lepsza jak u Delty. Cena również ciekawsza.

  2. A co powiecie o Celestionach BL100-200X ?

    EDIT:

    Ok, już nieważne. Zobaczyłem ich cenę i zrezygnowałem x)

  3. Nowe serie basowe Celestiona sa bardzo kapryśne 🙂 tzn dużo głośników ma
    wady fabryczne. Jak już to te Orange 200-300W sa ok. Iksy są bardziej
    ryzykowne.

    Co do Fane często je używam i zawsze każdy głośnik wygląda tak samo i
    nigdy żaden nie miał wad.

    Produkcja jakościowo wyzsza od Celestionów mimo również produkcji w
    Chinach.

    Parametry sov10-125 pasmo 50-5 fs55 xmax 3,5, nadaje się zarówno do obudowy
    zamknietej jak i basreflex.

    Co ważne Fane ma dość sztywno zawieszony resor wiec nie będzie się łatwo
    zatykał.

    W angli mozesz je kupić już za ok 170zł szt !!!

Możliwość komentowania została wyłączona.