problem z aktywna elektronika w basie GMR

Witam.

Moze wy mi pomozecie. Mam pozyczonego GMR’a, który ma aktywny układ.

Niestety po „włączeniu” aktywnego układu po jakiś 20 sek. sygnał słabnie
aż do wyciszenia się całkowicie. Muszę odczekac z pół minuty,
wyciągnąć kabel z gniazda i jeszcze raz podłączyć.

W przypadku gry na pasywnym ukladzie wszystko chodzi jak nalezy. Zadnych
problemow.

Pozdrawiam

Czy ktoś może mi pomóc rozwiązać problem z aktywną elektroniką w moim basie GMR?
Co mogę zrobić z aktywną elektroniką w moim basie GMR, która po włączeniu osłabia sygnał po 20 sekundach?
Czy ktoś miał już taki problem z aktywną elektroniką w basie GMR jak ja i może mi pomóc go rozwiązać?
Co może być powodem słabnięcia sygnału w moim basie GMR po włączeniu aktywnej elektroniki?
Jaki jest najlepszy sposób na rozwiązanie problemu z aktywną elektroniką w basie GMR, która osłabia sygnał po kilku sekundach?
Czy powinienem zanieść mój bas GMR do profesjonalnego naprawy, aby rozwiązać problem z aktywną elektroniką?
Czy jest jakaś prosta metoda na naprawienie mojego GMR basu po włączeniu aktywnej elektroniki, która osłabia sygnał?
Co mogę zrobić, aby aktywna elektronika mojego GMR basu działała poprawnie?
Czy to problem z aktywną elektroniką w moim GMR basie, który powoduje słabnący sygnał po kilkunastu sekundach?
Czy ktoś ma jakieś wskazówki, jak rozwiązać mój problem z aktywną elektroniką w basie GMR?

Podziel się swoją opinią
Necroproboszcz
Necroproboszcz
Artykuły: 0

5 komentarzy

  1. To tylko jeszcze dodam że jak baterie usuniesz całkiem to nawet w pasywie nie
    zagra 🙂 – więc zrób tak jak koledzy piszą – „wymień”

Możliwość komentowania została wyłączona.