Dzień dobry!

Ada, 17-latka z Ciechanowa, rozpoczyna swoją przygodę z basem po trzech latach grania na gitarze elektrycznej. Odkrywa swoje pasje muzyczne i artystyczne.

Witam basoofkowiczów! Chociaż konto założyłam jakiś czas temu to postanowiłam się przywitać 😀 Nazywam się Ada, lat 17 i jestem z Ciechanowa (takie tam wygwizdowo bez perspektyw). Po trzech latach grania na gitarze elektrycznej postanowiłam się przesiąść na bas, moje basisko dotarło do mnie dopiero na dniach więc jestem beginnerem z jakimiś podstawami. Zawsze miałam ciągoty w tym kierunku pomimo mojej…ehem… rozmiarówki mało sprzyjającej do gry na basie 🙂 Gram w zasadzie dla własnej satysfakcji, nie myślę póki co o szukaniu zespołu. Poza muzyką rozwijam intensywnie rysunek/malarstwo/etc (może na nieco wyższym poziomie niż moja ukochana profilówka XD). Gust muzyczny? Zależnie od nastroju skaczę po wszystkich odmianach rocka, metalu i ogółem tego co w ucho wpadnie. Cóż, miłego dnia życzę, see ya around 😉

Podziel się swoją opinią

16 komentarzy

  1. @aduuul: z Ciechanowa (takie tam wygwizdowo bez perspektyw)

    bez perspektyw, nosz kierwa mać…

  2. Cnie? Najlepszy browar w Polsce!

    Witaj Ado! 😀

    Pokazuj rysunki, pokazuj zdjęcie z basem! ;D

  3. Witaj, normalnie wzorowe przywitanie. Nie przejmuj się gadaniem stada
    napalonych basoofkowiczów o więcej zdjęć. Nie mniej nikt by się nie
    obraził, gdyby regularnie w galerii lądowały jakieś Twoje fotki ;]

  4. Witaj!

    Jak wyżej, wzorowe powitanie.

    Widzę też, że spoooro rysujesz. Potrafisz rysować szybko i się nie
    męczyć? :>

  5. Immo, zależy jeszcze co, nad niektórymi rzeczami trzeba trochę posiedzieć,
    a szkice wychodzą szybko 😉

    Hipsterze, Gram na Washburnie xb-120 🙂

  6. @aduuul: Immo, zależy jeszcze co, nad niektórymi rzeczami trzeba trochę posiedzieć, a szkice wychodzą szybko 😉

    Pytam, bo szukam młodych ludzi z talentem (o nieba, jak to patetycznie brzmi
    :D) chętnych rozbudować portfolio o pomoc przy moim projekcie :]

    Nie chcę się narzucać, jakby co, pisz na priv :]

  7. Magic: zło i mrok xD aż tak to może nie 😉 Spoko, mogę się pojawić
    kiedyś, jak już się na dobre zaprzyjaźnię z basem, bo póki co dopierod go
    oswoiłam 🙂

    Immo, odezwę się 😉

Możliwość komentowania została wyłączona.