Zmiana przetworników w Fenderze Jaguarze

Hej!

Tak jak w temacie, Chciałbym w tym wiośle coś zmienić. Standardowo siedzą
tam „Vintage Jazz Bass® Single-Coil Pickup”. Zależy mi, żeby bardziej
siedział w muzyce metalowej i hard-rockowej. W tym momencie po prostu za
bardzo wieje vintage’em :). Raczej preferowałbym pasywne ponieważ i tak ma
preamp. Za wszelkie sugestie byłbym dźwięczny.

pozdrawiam

Cześć, myślę o zmianie pickupów w moim Fenderze Jaguarze. Jakie byście polecili do gry w muzyce metalowej i hard rockowej?
Chciałbym zamienić Vintage Jazz Bass Single Coil Pickup w moim Fenderze na coś bardziej odpowiedniego do grania metalu i hard rocka. Jakie są Wasze ulubione pickupy do takiej muzyki?
Co myślicie o zmianie pickupów w moim Fenderze Jaguarze na coś pasywnego, aby uzyskać lepszy dźwięk podczas grania muzyki metalowej i hard rockowej?
Jakie pickupy polecacie do zamiany w moim Fenderze Jaguarze, aby uzyskać bardziej agresywny dźwięk pasujący do muzyki metalowej i hard rockowej?
Zamierzam zmienić pickupy w moim Fenderze Jaguarze ze względu na grę w muzyce metalowej i hard rockowej. Jaki jest Wasz ulubiony zestaw pickupów do takiego rodzaju muzyki?
Jestem basistą i mam Fendera Jaguara, który chcę ulepszyć pod kątem grania muzyki metalowej i hard rockowej. Jakie pickupy byście polecili do takiego celu?
Zastanawiam się nad zmianą pickupów w moim Fenderze Jaguarze, ponieważ obecne Vintage Jazz Bass Single Coil Pickup nie pasują do muzyki metalowej i hard rockowej. Co byście polecili?
Jakie pickupy pasywnie do Fendera Jaguara polecacie, aby uzyskać lepszy dźwięk do gry w muzyce metalowej i hard rockowej?
Jestem basistą i chcę zmienić pickupy w moim Fenderze Jaguarze, aby uzyskać lepszy dźwięk do grania muzyki metalowej i hard rockowej. Co byście mi polecali?
Cześć, mam problem z pickupami w moim Fenderze Jaguarze. Chciałbym wymienić je na coś bardziej odpowiedniego do grania muzyki metalowej i hard rockowej. Jakie byście polecili zestawy pickupów?

Podziel się swoją opinią

8 komentarzy

  1. Nikt nie jest w stanie mi doradzić fajnych singli do rocka/metalu, oczywiście
    pasywnych?

  2. Seymour Duncan SJB-3. Jak sobie je wsadzisz do basu to Cię wyrwie z laczków
    😉

  3. Po pierwsze jakie typ tych pickupów, bo jak jazz brałbym Ultra Jazz™
    Pair tylko strasznie drogie, ale jak już byś takie założył to te Seymoury
    to przy tym nic

  4. Jeśli chodzi o jazza to miałem bartki, dimarzio (ultra Ji model J ), sejmury
    sjb1, Fender cs60, Fender 62, japonskie, meksykanskie i jeszcze parę. Dimario
    maja srodka najwiecej i najmniej góry. Najwiecej góry maja CS60tki, potem 62 i
    sejmury, bartki maja szeleszczaca gore ale nie tak otwarta, ale za to maja
    swietny niski srodek.

  5. W tym co wybrałeś to ma głeboki dół z tego co wiem, przyjmne dla ucha
    rejestry średnie i wysokie, tylko że inny model tych DiMarzio

Możliwość komentowania została wyłączona.