LDM BA100 a FENDER Rumble 100

Witam! Niecałe pół roku temu wyposażyłam się w używanego LDM BA100. Dobrze nam się razem układa, jedyną jego wadą jest wyzywające buczenie na maksymalnych głośnościach – mimo wszystko, nie jest to coś, czego przeżyć się nie da. Kilka dni temu zaoferowano mi Rumbla 100 za około 900-800 zł, do negocjacji. Czy różnica między tym sprzętem jest warta, po sprzedaniu LDM, dołożenia tych 5 stówek? Jak na razie nie potrzebuję go do niczego innego niż próby na salce, ale kto wie co przyniesie szanowna przyszłość…

Czy powinnam zastanowić się nad wymianą mojego LDM BA100 na FENDER Rumble 100, jeśli szukam lepiej działającego sprzętu?
Czy warto sprzedać używanego LDM BA100 i wydać dodatkowe pieniądze na FENDER Rumble 100?
Czy FENDER Rumble 100 jest lepszym wyborem, jeśli potrzebuję sprzętu do prób w salce?
Czy LDM BA100 wystarczy do grania w małych klubach, czy powinnam zainwestować w FENDER Rumble 100?
Czy w swojej sytuacji warto zastanowić się nad zakupem FENDER Rumble 100 za 900 800 zł?
Czy ktoś ma doświadczenie z oboma sprzętami i może doradzić, który byłby lepszy dla mnie?
Czy nieprzyjemne buczenie LDM BA100 może być powodem do wymiany sprzętu na FENDER Rumble 100?
Czy FENDER Rumble 100 jest bardziej wszechstronny niż LDM BA100?
Czy warto dołożyć dodatkowe pieniądze, aby mieć lepszy sprzęt do grania?
Czy ktoś miał dobre doświadczenia z używanym FENDER Rumble 100 i czy jest warta wymiany na LDM BA100?

Podziel się swoją opinią
Deadhorse
Deadhorse
Artykuły: 0

3 komentarze

  1. ja bym się rozejrzał za jakaś 2×10 jednak i podpial do ldma drugą kolumnę,
    będzie sporo wydajniej. ja mam ba100 i 412 basówą i gniecie system takie
    połączenie, wiec z 210/410 powinno również dawać radę. przy naszym
    perkmanie z adhd się nie rozkrecam więcej jak 3 gaina i 4 mastera.

Możliwość komentowania została wyłączona.