Fender CS 60′ jazz bass czy Seymour Duncan SBJ-2

Cześć

Chcę zmienić pickupy w Fender 62 RI MIJ.

Zastanawiam się nad:

– Fender CS 60′ jazz bass

– Seymour Duncan SBJ2

– Ew. trzecia opcja (tańsza) i z plików umieszczonych na stronie producenta
brzmi ok. Tesla VR-B1 STAGGERED

W obecnych przystawkach brakuje mi zdecydowanie „środka”.

Gram fusion, jazz, rock, grunge. Gram palcami rzadko slapem, nie gram
kostką.

Jeżeli macie je zamontowane lub słyszeliście jak brzmią na żywo dajcie
znać czego się spodziewać po tych przystawkach, które wybrać.

Dzięki!

Czy powinienem wymienić przystawki w moim Fender 62 RI MIJ na Fender CS 60 jazz bass czy Seymour Duncan SBJ 2?
Które przystawki będą lepsze do gry fusion, jazz, rock, grunge – Fender CS 60 jazz bass czy Seymour Duncan SBJ2?
Czy Tesla VR B1 STAGGERED to dobra opcja, jeśli chcę tanie, ale dobre przystawki do mojego Fender 62 RI MIJ?
Jakie przystawki polecacie do gry palcami w Fender 62 RI MIJ – Fender CS 60 jazz bass czy Seymour Duncan SBJ 2?
Czy ktoś miał już okazję zagrać na przystawkach Tesla VR B1 STAGGERED w Fender 62 RI MIJ? Jak brzmią?
Czy dobrze wybrałem – Fender CS 60 jazz bass czy Seymour Duncan SBJ 2 do mojego Fender 62 RI MIJ, który jest używany do grania fusion, jazz, rock, grunge?
Które przystawki lepiej pasują do gry bez użycia kostki – Fender CS 60 jazz bass czy Seymour Duncan SBJ 2?
Jaka jest różnica w brzmieniu między Fender CS 60 jazz bass a Seymour Duncan SBJ 2? Które wybrać?
Jeśli zamontowałem jedne z przystawek w moim Fender 62 RI MIJ – Fender CS 60 jazz bass lub Seymour Duncan SBJ 2 – jakie są wasze wrażenia związane z brzmieniem?
Czy ktoś poleca jakieś inne przystawki do gry fusion, jazz, rock, grunge w moim Fender 62 RI MIJ, oprócz Fender CS 60 jazz bass i Seymour Duncan SBJ 2?

Podziel się swoją opinią

3 komentarze

  1. te maja dużo srodka, widac w tabeli tonow, mam takie w swojej Yamaha bo tylko
    te pasowaly bez frezowania, tak wyczytalem na talkbasie i jestem zadowolony z
    nich

    nie wiem jak się nazywa model do czworki

  2. jak chcesz srodek to bierz CS60 miałem i polecam, sejmury mam w innych basach –
    sa bardziej vintage, tez bardzo fajne – maja mniej góry i więcej dolu.

  3. Dzięki. Raczej stanie na CS 60 ale mam jeszcze jedno pytanie.

    Znalazłem Sadowsky Single Coil J/J w podobnej cenie jak CS60.

    Miał ktoś może styczność z tymi przystawkami w JB?

Możliwość komentowania została wyłączona.