Przeróbki pasywnego Soundera

Witam, dostałem ostatnio bass Soundera. Czy proponujecie jakieś w miarę
tanie i sensowne przeróbki? W elektronice dość się orientuję więc
wielkiego problemu nie ma 🙂 Jakaś wymiana.przewijanie pickapów, lepsze
potencjometry, ekranowanie? Jak to wykonać w tym przypadku?

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi – podobny temat o lutniczym aspekcie
jest w dziale lutnictwo

Czy dostałem ostatnio bass Soundera i zastanawiam się, czy warto przerobić go na pasywny? Jakie polecacie przeróbki?
Czy zna ktoś jakieś sensowne i tanie przeróbki dla mojego pasywnego Soundera? Może wymiana pickupów lub ekranowanie?
Czy moglibyście doradzić mi, jakie przeróbki warto zrobić w moim pasywnym Sounderze? Może jakieś lepsze potencjometry?
Czy ktoś ma doświadczenie z przeróbkami bassów Soundera? Co warto zrobić, aby uzyskać lepszy dźwięk?
Czy warto przerabiać bas Soundera na pasywny? Jakie przeróbki polecacie i jak je zrobić?
Czy możecie polecić mi jakieś przeróbki dla mojego basu Soundera? W czym warto poprawić, aby uzyskać lepszy dźwięk?
Czy ktoś próbował kiedykolwiek przerabiać Soundera na pasywny? Jakie przeróbki warto wtedy zrobić?
Czy zna ktoś dobre przeróbki dla basów Soundera? W czym warto poprawić i jakie rezultaty można uzyskać?
Czy moglibyście doradzić mi, jakie przeróbki wymienić w moim bassie Soundera? Czy warto wymienić pickupy?
Czy macie jakieś doświadczenie w przeróbkach basów Soundera? Jakie przeróbki warto zrobić i jakie rezultaty można uzyskać?

Podziel się swoją opinią