Urwany Fioletowy kabelek

Witam mam gitarę basową Dimavery Dp-521. Grałem grałem i nagle przestała działaś. Rozkręciłem ją i okazało się że się urwał filetowy kabelek. Nie mam pojęcia co zrobić… Proszę o pomoc. Urwał się najprawdopodobniej przez ruszanie się potencjometru który się ruszał nie tylko w okół własnej osi.

Co zrobić gdy urwie się fioletowy kabelek w gitarze basowej Dimavery Dp 521?
Czy miałem kiedykolwiek problem z urwanym kabelkiem w mojej basowej gitarze Dimavery Dp 521?
Jakie są sposoby na rozwiązanie problemu z urwanym fioletowym kabelkiem w mojej basowej gitarze Dimavery Dp 521?
Kto może mi pomóc w przypadku urwania fioletowego kabelka w mojej basowej gitarze Dimavery Dp 521?
Czy wymiana fioletowego kabelka w mojej basowej gitarze Dimavery Dp 521 jest trudna?
Czy warto samemu próbować naprawić urwany fioletowy kabelek w mojej basowej gitarze Dimavery Dp 521?
Czy potencjometr w mojej basowej gitarze Dimavery Dp 521 może przyczynić się do urwania fioletowego kabelka?
Czy istnieją specjalne środki zapobiegające urwaniu kabelków w gitarach basowych Dimavery Dp 521?
Czy inny model gitar basowych ma mniej problemów z urwanymi kabelkami niż Dimavery Dp 521?

Podziel się swoją opinią
Akkarian
Akkarian
Artykuły: 0

5 komentarzy

  1. Usunąć przypadkowo dałem ten sam post 3x za dużo razy dawałem zatwierdź
    wątek

  2. Piotrek miałeś racje trzeba było przylutować. Pokazałem to tacie
    (Energetyk z zawodu) i od razu wiedział co i jak przylutował. Największe
    jaja były z tym kabelkiem jak już przylutował chciał już włożyć
    potencjometr ( bo go wyciągnął trochę na wierzch żeby przylutować ) i
    urwały się dwa inne kabelki ;d słabo były przylutowane ale wszystko ok i
    działa mi gitarka. Pozdrawiam !

  3. I tak powinien się cieszyć, że to kabelek się oderwał, a nie np. mostek 🙂

Możliwość komentowania została wyłączona.