Ldm 8211 Warto

LDM – warto?

allegro.pl/show_item.php?item=192141340

Takie cusik znalazłem, warto zakupić? Chlop mieszka w moim miescie, wiec
dodatkowo moglbym się przejsc do niego i ograc ten sprzecik… Co sadzicie?
Brac?

„Czy myślicie, że warto kupić LDM? Znalazłem takie cudo i jest w miejscu, gdzie mogę go przetestować. Co sądzicie, powinienem go kupić?
„Chcę kupić LDM, czy to dobry wybór? Opłaca się go kupić, skoro mam możliwość obejrzenia go na żywo i przesłuchania?
„Czy ktoś z was ma doświadczenie z grą na LDM? Mam szansę kupić go od znajomego, ale nie wiem, czy warto. Co byście doradzili?
„Czy ktoś gra na LDM? Chciałbym się dowiedzieć, co o nim myślicie. Czy warto kupić ten bas?
„Czy możecie mi powiedzieć, jakie są wasze doświadczenia z LDM?
„Czy LDM to dobry wybór dla basisty? Znalazłem ofertę w swoim mieście i zastanawiam się, czy to dobra inwestycja. Co sądzicie?
„Czy ktoś z was miał styczność z LDM?
„Czy warto kupić LDM, jeśli mam okazję zagrać na nim przed zakupem?
„Czy ktoś z was poleca LDM? Chcę kupić nowy bas i zastanawiam się, czy to dobry wybór. Co byście doradzili?

Podziel się swoją opinią

14 komentarzy

  1. poszukaj jeszcze może znajdziesz coś lepszego, grałem na takim LDM i raczej
    jest to piec do nauki lub do cwiczen koncert tez jakiś na tym zagrasz! no ale
    jest to ale……… ;))

  2. pograj na początku,przetestuj i potem ewentualnie kup…tylko nie za 900zł! Na początek to przyzwoity wzmacniacz i za kilka stówek nie kupisz nic
    lepszego.

  3. poszukaj jeszcze może znajdziesz coś lepszego, grałem na takim LDM i raczej jest to piec do nauki lub do cwiczen koncert tez jakiś na tym zagrasz! no ale jest to ale……… wink)

    Gram raptem od niecałego roku, wiec może nie bylaby to najgorsza opcja?

    pograj na początku,przetestuj i potem ewentualnie kup…tylko nie za 900zł! Na początek to przyzwoity wzmacniacz i za kilka stówek nie kupisz nic lepszego.

    No właśnie tez myslalem, ze 900zł to sporo. Na ile byscie ten sprzet wycenili?
    Chce mniej więcej rozeznac się, żeby sobie lipy nie zrobić przed gosciem 😉 Po
    niedzieli mam zamiar ograc go trochę na wlasnym zaku, zobaczymy jak to brzmi…

  4. 600- 700zł max. Fajny sprzęt, za tę cenę zdecydowanie najlepszy. O LDMach
    było dużo.

  5. Gralem na czyms takim, na probe może być, pod warunkiem ze reszta nie gra zbyt
    glosno poza tym to kicha- muli, podkrecisz glosno to przesterowuje i nie ma
    tweetera. Moim zdaniem max 600- 700zł- za tyle ok.

  6. sex drugs rock&roll

    hmmm jeżeli nie masz teraz na czym grac to go bierz a jak masz to pozbieraj
    sobie kase i kup coś lepszego

  7. no to się podepne pod pytanko. Czy może jest jakaś sensowniejsza alternatywa
    za ok 600zł?

  8. Ja swojego LDMa (rocznik 97) sprzedałem 2 lata temu za 666zł i myślę że to
    rozsądna cena była, a miałem go od nowości i dbałem o niego. Sprzęt
    dobry, ale powyżej połowy nie warto rozkręcać bo nie brzmi. Za to jak się
    podepnie zewnętrzną, porządną paczkę (ja miałem do dyspozycji y peaveya
    8×10) to jest ok.

  9. jeżeli kosztuje 600- 700zł to warto bo to dobre kombo. sam swojego BA-100P
    kupilem za 650 i jestem zadowolony choc teraz przymierzam się na coś
    wiekszego.

    KLIK moja recenzja

    mister Demanufacture – wykonywanie kolumn do jakze kochanych nam instrumentow.
    kontaktowac się na PW.

  10. ja za 700zł jeszcze mnoglbym go wziasc, ale za więcej to już bym szukal
    lepszego sprzętu …

  11. witam. ja tydzien temu zakupilem takiego właśnie ldma ba 100 za 700zł, i
    powiem szczerze ze jestem bardzo zadowolony. za ta cenę nie znajdziesz zadnego
    pozadnego sprzętu a LDM to najlepsza opcja. nie daj się skusic tanim piecom co
    nowe stu watówki kosztują 600zł bo po tygodniu nie będziesz rozróznial
    dźwięków , które grasz. podsumowujac bierz go tylko nie za drogo (wg mnie 750
    zł to max)

  12. Na basoofce ktoś się wczoraj ogłaszał że ma vba160 LDM do sprzedania za 500zł. Myśle że to bardzo rozsądne rocznik 2000 o ile dobrze pamiętam
    🙂

    Edit:

Możliwość komentowania została wyłączona.