Epiphone Thunderbird Pro 4 Czy Squier Artist Matt Freeman Precision Bass MN Black ?POMOCY

Witam,

Otóz chciałem kupić nowego basa do ok 2000zł

szukałem po internecie i najbardziej spodobały mi się te dwa.

Pytanie który ?

jedyne co mogę powiedzieć to bardziej podoba mi się thunderbird ponieważ
jestem ich fanem.

Jednak Squier made in Fender też mi się podoba jednak na prawdziwego dobrego
fendera nie mam kasy.

Dzieki za każdą pomoc

Pozdrawiam gruha123

Który bas wybrać – Epiphone Thunderbird Pro 4 czy Squier Artist Matt Freeman Precision Bass MN Black?
Który z tych basów jest lepszy – Epiphone Thunderbird Pro 4 czy Squier Artist Matt Freeman Precision Bass MN Black?
Czy powinienem kupić Epiphone Thunderbird Pro 4 czy Squier Artist Matt Freeman Precision Bass MN Black?
Jaki bas wybrać – Epiphone Thunderbird Pro 4 czy Squier Artist Matt Freeman Precision Bass MN Black?
Czy Epiphone Thunderbird Pro 4 czy Squier Artist Matt Freeman Precision Bass MN Black to lepszy wybór?
Czy powinienem wybrać Thunderbirda czy jednak Squiera?
Który z tych basów bardziej mi się podoba – Epiphone Thunderbird Pro 4 czy Squier Artist Matt Freeman Precision Bass MN Black?
Czy Epiphone Thunderbird Pro 4 jest lepszy od Squier Artist Matt Freeman Precision Bass MN Black?
Który z tych basów jest bardziej dopasowany do mojego stylu – Epiphone Thunderbird Pro 4 czy Squier Artist Matt Freeman Precision Bass MN Black?
Czy ktoś może mi pomóc w wyborze – Epiphone Thunderbird Pro 4 czy Squier Artist Matt Freeman Precision Bass MN Black?

Podziel się swoją opinią
gruha123
gruha123
Artykuły: 0

4 komentarze

  1. Dwa totalnie inaczej brzmiące, zachowujące się i wyglądające basy.

    Ograj dowolnego T-Birda i dowolnego Precla i sam będziesz wiedział, w którą
    stronę iść.

  2. @comaniak: thunderbird to obraza gitary. jak coś może wygladać tak szpetnie?

    Jeszcze jakieś takie złote myśli?:D

Możliwość komentowania została wyłączona.