Help!

Mam mały problem z moją gitarą basową. Mianowicie po podłączeniu do pieca zorientowałam się, że kupiłam gitarę aktywną Od razu poszłam do sklepu, przyniosłam baterię, wszystko podłączyłam. Zadowolona zagrałam całe 3min, a potem wszystko stopniowo cichło aż w końcu przestało działać. Pomyślałam, że może z baterią coś bylo nie tak i kupiłam drugą. Z tą stało się to samo. Nie rozumiem dlaczego tak szybko one się rozładowują. Szukałam jakiegoś spięcia, ale wszystko jest elegancko zrobione, odizolowane tam gdzie trzeba. Chciałabym uniknąć wizyty u specjalisty. Da się? Jak mogłabym to naprawić?

Co zrobić, jeśli gitarę basową po podłączeniu do pieca zaczyna stopniowo milknąć?
Jakie są przyczyny szybkiego rozładowywania się baterii w aktywnej gitarze basowej?
Czy da się uniknąć wizyty u specjalisty, jeśli gitarze basowej coś nie działa?
Jaka może być przyczyna zaniku dźwięku w aktywnej gitarze basowej?
Co można zrobić, aby naprawić problem z cichnącą gitarą basową?
Jakie są najlepsze sposoby na rozwiązanie problemu z głośnością gitarze basowej?
Jak skutecznie zapobiegać rozładowywaniu się baterii w aktywnych gitarach basowych?
Czego mogę nauczyć się, aby samodzielnie naprawiać problemy z gitarą basową?
Jakie kroki powinienem podjąć, aby zdiagnozować problem z moją aktywną gitarą basową?
Jakie są możliwe przyczyny awarii i jakie są sposoby na ich usunięcie?

Podziel się swoją opinią
PrimoVictoria
PrimoVictoria
Artykuły: 0

2 komentarze

  1. 1. Co to za gitara?

    2. Zmień tytuł wątku na taki, co coś mówi – opis problemu, nazwa gitary.

  2. Marathon.

    Ale już oddałam ją do elektronika i powiedział, że da radę to
    zrobić.

    Dzięki 🙂

Możliwość komentowania została wyłączona.