Schecter Stargazer 4 strunowy

Zastanawiam się nad zakupem basu Schecter Stargazer 4 strunowy i szukam opinii osób, które miały z nim do czynienia. Może ktoś podzielić się wrażeniami?

Witam wszystkich, czy któryś z użytkowników posiada lub posiadał basa schecter stargazer ? jeśli tak, to czy mógłby podzielić się wrażeniami z gry? Obecnie jestem na etapie wyboru basa w granicach ~2600 (powiedzmy że jakąś stówkę lub dwie dałbym rade jeszcze dorzucić) i jako że taka suma trzepnie mnie po kieszeniach, to wole się trochę rozeznać. Przeczytałem recenzje z basoofka.net, jednak wiadomo ze to są pierwsze wrażenia, często różniące się znacznie od tych po dłuższym czasie eksploatacji. Pograłem sobie trochę na tym basie w katowickim RNR i od razu z pola widzenia zniknęły inne instrumenty. Świetnie leżał mi w dłoniach a i „odpowiedź gryfu” na nacisk bardzo mi przypadła do gustu. Nie będę ukrywał, że wygląd też swoje zrobił. Jak ten bas wygląda na tle innych instrumentów z tego przedziału cenowego ? z góry dziękuje za pomoc.

Czy miałbyś Schectera Stargazera 4-strunowego i mógłbyś podzielić się swoimi wrażeniami z gry?
Czy ktoś z was miał bas Schecter Stargazer? Jakie były twoje wrażenia z grania na nim?
Czy posiadasz Schectera Stargazera 4-strunowego i możesz powiedzieć, jak to jest grać na nim?
Czy kiedykolwiek miałeś do czynienia z basem Schecter Stargazer? Jakie masz wrażenia z jego gry?
Czy wiesz coś o basie Schecter Stargazer 4-strunowym? Jakie są twoje wrażenia?
Czy miałbyś wskazówki dotyczące zakupu basu w granicach 2600zl, takiego jak Schecter Stargazer?
Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek nad zakupem Schectera Stargazera 4-strunowego? Co sądzisz o jego kształcie i funkcjach?
Czy masz jakieś sugestie co do zakupu basu? Czy Schecter Stargazer 4-strunowy jest dobrym wyborem?
Czy myślisz o kupnie Schectera Stargazera? Jakie są twoje zdanie na jego temat?
Czy zna ktoś Schecter Stargazer 4-strunowy? Co sądzisz o jego funkcjonalności i wyglądzie?

Podziel się swoją opinią
Saturn_Slave
Saturn_Slave
Artykuły: 0

3 komentarze

  1. Saturn, ja również od dłuższego czasu mam na oku te gitarę. Zależało by
    mi jednak na piątce, której zdobycie w kraju nad Wisłą graniczy niestety z
    cudem…

    Napisz z łaski swojej kilka zdań (oczywiście w stosownym dziale:) z wrażeń
    po dłuższym obcowaniu z tym pięknym instrumentem.

    Pozdr.

  2. odpowiem Ci ogólnie o czekterach. Miałem jednego 2 lata, grałem na paru.
    Wnioski:

    jako nówki to są bardzo fajne basy, choć tracą niemiłosiernie na cenie (z
    jakiegoś powodu polacy ich nie lubią), brzmią jak brzmią (musi Ci to po
    prostu podejść – mnie nie podeszło głównie ze względu na aktyw i problem
    z hmm.. jakimś rozpoznaniem brzmienia tego basu – przy preclu tego nie mam)
    ale są za to megawygodne + akcję ustawisz sobie jaką tylko chcesz. Ten
    stargazer tylko wygląda średniawo, ale poza tym myślę, że jest okejka.

    grałem na innym jesionowym czekterze też – kopał dupsko i podjeżdżał
    rickowymi klimatami 🙂

    ale nie byłbym sobą – kup używkę, za 2,6k kupisz
    naprawdę coś porządnego i na długie lata.

    ed. na czerwono. 😛

  3. Moja minirecenzja dotyczy właśnie tego egzemplarza. Cena raczej uczciwa, ale
    kupiłbym za nią coś innego – ale to ja i moje dziwne poglądy; obiektywnie
    to świetny bas. jeśli Ci dobrze leży w łapach, to możesz brać. Co do
    tego, co pisał Gurf – ten bas wisi tam tak długo, że JUŻ jest używką
    (:D), ale faktycznie lepiej szukać używki.

Możliwość komentowania została wyłączona.