Fotografia – Obiektywy do Nikon d50/d90

Czołem ludu basowy 🙂 Czy ktoś z Was poza graniem zajmuje się też fotografią ? Szukam obiektywów do lustrzanek Nikon d50-d90. Pochwalcie się jak coś macie, może coś Wam zalega i przy okazji wykonamy jakiś interes.

Czy ktoś z Was, basistów, ma obiektywy do aparatu Nikon d50/d90 i chce się nimi pochwalić?
Czy macie może jakiś sprzęt fotograficzny związany z lustrzankami Nikon d50/d90, ja jako basista szukam ciekawych obiektywów?
Jako basista i miłośnik fotografii, czy może ktoś polecić mi obiektywy do lustrzanek Nikon d50/d90?
Czy jako basista, który interesuje się również fotografią, chciałbym zapytać, czy ktoś z Was ma doświadczenie z obiektywami do Nikon d50/d90?
Planuję kupić nowe obiektywy do lustrzanek Nikon d50/d90, jako basista i miłośnik fotografii, czy ktoś z Was coś poleca?
Jako basista, który pasjonuje się również fotografią, poszukuję dobrych obiektywów do lustrzanek Nikon d50/d90, czy ktoś mnie w tym doradzi?
Czy ktoś z Was, basistów i miłośników fotografii, posiada obiektywy do Nikon d50/d90 i chciałby się nimi pochwalić?
Szukam obiektywów do lustrzanek Nikon d50/d90, jako basista i miłośnik fotografii, czy ktoś może coś polecić?

Podziel się swoją opinią

4 komentarze

  1. Może pstrykają, ale niekoniecznie Nikonem. Szanka na przykład pstryka
    Canonem (chyba :P).

  2. Tak napisałeś pierwszego posta, że cudem będzie, gdy ktoś się odezwie 😀
    Nawet nie napisałeś, co lubisz fotografować, jakie ogniskowe, czy stałki
    czy zoomy. No nic kompletnie 🙂

    Ja używałem Canona. Teraz żona używa 😉

Możliwość komentowania została wyłączona.