Zakup wzmacniacza za 2-2,5 tys. Anglia/Polska

Witam wszystkich ;]

Właśnie spędzam wakacje pracując w Anglii i już niedługo będzie mnie
stać na zakup jakiegoś nagłośnienia do mojej Yamahy TRB-4II. Na początku
zamierzałem uzbierać tutaj trochę pieniędzy i kupić w ojczyźnie pewien
nowy zestaw
(www.guitarcenter.pl/catalog/bas/wzmacniacze/zestawy-basowe/warwick-profet-5-410-set)
ale zastanawiam się czy nie spróbować poszukać za tą kwotę czegoś
używanego ale lepszego tutaj. Mam do wydania około 400-500 funtów czyli
prawie 2-2,5 tys. złotych.

– Czy zestaw basowy w linku jest dobrym wyborem? Zaoszczędziłbym też na
przesyłce do Polski masywnego wzmacniacza.

– Jakiego używanego sprzętu próbować tutaj szukać?

Pozdrawiam ;]

Czy myślisz o zakupie wzmacniacza za 2 2,5 tysiąca funtów w Anglii lub Polsce, aby polepszyć brzmienie twojego basu?
Czy rozważasz zakup nowego zestawu basowego lub używanego wzmacniacza, aby zaoszczędzić na przesyłce do Polski?
Czy szukasz używanego wzmacniacza w Anglii w celu kupna czegoś lepszego za około 400-500 funtów?
Czy zastanawiałeś się nad zakupem lepszego wzmacniacza za tą samą cenę, ale używanego, który można znaleźć w Anglii?
Czy interesujesz się zakupem basowego/warwick profet 5 410 set, ale zastanawiasz się, czy warto poszukać czegoś używanego w Anglii?
Czy wolisz zamówić nowy zestaw basowy z Polski czy spróbować kupić używany wzmacniacz w Anglii?
Czy masz jakieś pomysły, co jeszcze warto szukać w używanym sprzęcie basowym w Anglii?
Czy zgodzisz się, że kupno używanego wzmacniacza może być dobrym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy w porównaniu do zakupu nowego?
Czy wiesz, jak zidentyfikować dobry używany wzmacniacz basowy, szukając w Anglii?
Czy szukając używanego sprzętu basowego w Anglii, skonsultowałeś się z lokalnymi muzykami, aby uzyskać rekomendacje?

Podziel się swoją opinią

6 komentarzy

  1. Wziąłeś pod uwagę fakt, że w UK są inne gniazdka i nie każdy amp ma
    możliwość regulacji napięcia wejściowego? :>

  2. @Kasin: Witam wszystkich ;]

    Właśnie spędzam wakacje pracując w Anglii i już niedługo będzie mnie stać na zakup jakiegoś nagłośnienia do mojej Yamaha TRB-4II. Na początku zamierzałem uzbierać tutaj trochę pieniędzy i kupić w ojczyźnie pewien nowy zestaw (www.guitarcenter.pl/catalog/bas/wzmacniacze/zestawy-basowe/warwick-profet-5-410-set) ale zastanawiam się czy nie spróbować poszukać za tą kwotę czegoś używanego ale lepszego tutaj. Mam do wydania około 400-500 funtów czyli prawie 2-2,5 tys. złotych.

    – Czy zestaw basowy w linku jest dobrym wyborem? Zaoszczędziłbym też na przesyłce do Polski masywnego wzmacniacza.
    – Jakiego używanego sprzętu próbować tutaj szukać?

    Pozdrawiam ;]

    polecam combo ampega

    http://www.thomann.de/gb/ampeg_ba300210.htm

    http://www.thomann.de/gb/ampeg_ba300115.htm

    Na tych dwóch konkretnych nie grałem, ale grałem na innych. Nigdy się nie
    zawiodlem na produktach tej firmy :). W tym sklepie są tylko niewiele droższe
    od używek w polsce

  3. Jak jesteś w UK to kupuj wzmacniacz na miejscu, za 500 funtów uda Ci się
    dorwać jakiś dobry zestaw, wejdź na basschat.co.uk i poprzeglądaj sobie
    sekcję for sale a znajdziesz coś fajnego w Twoim budżecie. Jakbyś chciał
    to ja mam na sprzedaż swój sprzęt bo chcę zmienić, ale nie będę tutaj
    się reklamował więc jakbyś był zainteresowany to napisz mi PW.

Możliwość komentowania została wyłączona.