Bas a piec gitarowy

Witam jestem nowy na forum i w temacie basu. Gdy z kumplami postanowiliśmy
założyć kapelę okazało się że brak nam basisty a że ja już na gitarze
elektrycznej trochę gram postanowiłem spróbować zabawy z basówką ;] I tu
wkracza moje pytanie czytałem trochę w necie na ten temat i koniec końców
nie wiem co i jak. Wiem że jeśli podłączę bas pod moje combo
gitarowe(Orange 20W) mogę je po prostu zepsuć. Gdzieś wyczytałem że
różnica między piecem basowym i gitarowym polega tylko i wyłącznie na
głośnikach i jeśli podłączy się odpowiedni głośnik będzie wszystko ok
;] W moim piecu jest wyjście na słuchawki do którego mogę podłączyć bez
problemu jakiś głośnik co myślicie o takim rozwiązaniu ?

Czy jestem nowym użytkownikiem na forum i planuję zacząć grać na basie, czy macie jakieś porady dotyczące podłączenia basu do mojego gitarowego zestawu Orange 20W?
Czy wraz z kolegami zdecydowaliśmy się założyć zespół, ale brakuje nam basisty, więc chcę spróbować przejścia na grę na basie? Czy jak podłączę bas do mojego combo gitarowego, zepsuję je?
Czy czytałem trochę w internecie na temat gry na basie i różnicy między piecem basowym a gitarowym, ale wciąż jestem zagubiony? Czy mogę podłączyć bas do mojego Orange 20W za pomocą odpowiedniego głośnika?
Czy mam Orange 20W jako mój gitarowy combo i nie wiem, jak podłączyć bas do niego? Czy podłączenie basu do tego mocowania może go uszkodzić?
Czy planuję grać na basie i chcę wiedzieć, czy mogę bezpiecznie podłączyć bass do mojego gitarowego combo Orange 20W? Czy potrzebny mi jest piec basowy?
Czy chcę spróbować swoich sił na basie, ale nie wiem, czy mogę podłączyć go do mojego gitarowego zestawu Orange 20W? Czy może mi coś zaszkodzić?
Czy czuję się zagubiony, gdy chodzi o podłączenie basu do mojego gitarowego combo? Czy konieczny jest specjalny piec basowy lub wystarczy odpowiedni głośnik?
Czy próbuję grać na basie i zastanawiam się, czy mogę bezpiecznie podłączyć go do mojego gitarowego combo Orange 20W? Czy muszę kupić specjalny piec basowy?
Szukam porad na temat podłączenia basu do mojego gitarowego zestawu Orange 20W. Czy potrzebuję pieca basowego lub wystarczy odpowiednio dobrać głośnik.

Podziel się swoją opinią

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.