Laney RB6

Inwestycja w używany Laney RB6 przyniosła mieszane uczucia. Z jednej strony jestem zadowolony ze sprzętu, z drugiej - napotykam problemy z jego odpowiednim ustawieniem oraz oczekiwałem od niego większej mocy.

Jak już wcześniej wspominałem w innym topiku zainwestowałem w używanego
Laneya RB6. Jestem zadowolony ze sprzętu, aczkolwiek trudno mi go odpowiednio
ustawić i spodziewałem się większej mocy 😛 (piec gitarowy kolegi na
Celestionie 12″ spokojnie mnie przebija, a również mam Celestiona tylko, że
15″). Mam teraz oprócz tego Laneya jeszcze moje poprzednie combo, które
chciałbym załączyć liniowo, żeby ową moc zwiększyć. W instrukcji
wyczytałem, żeby „nie używać kabli mikrofonowych oraz ekranowanych,
ponieważ może to uszkodzić wzmacniacz”, a piece musiałbym złączyć kablem
jack-jack–canon żeński, ponieważ wyjście liniowe w Laneyu jest na canonie
męskim (drugi piec nie ma wyjścia liniowego). Przekopałem allegro w
poszukiwaniu takich kabli i każdy jeden był mikrofonowy, dwa były stereo.
Skąd wytrzasnąć taki kabel który spełniłby takie oczekiwania? Pozdrawiam
serdecznie.

Gdzie można znaleźć kabel jack jack canon żeński do połączenia dwóch wzmacniaczy liniowo zgodnie z instrukcją?
Czy ktoś wie, jaki kabel potrzebny jest do połączenia dwóch wzmacniaczy linowo w przypadku Laneya RB6?
Czy ktoś wie, jakie kabla potrzebne są do połączenia dwóch wzmacniaczy liniowo zgodnie z instrukcją Laneya RB6?
Kto ma doświadczenie w połączeniu dwóch wzmacniaczy liniowo i wie, jakie kable należy użyć w przypadku Laneya RB6?
Jakie kable są potrzebne do połączenia dwóch wzmacniaczy liniowo, aby spełnić wymagania instrukcji Laneya RB6?
Czy ktoś zna źródło, gdzie można znaleźć kable jack jack canon żeński potrzebne do połączenia dwóch wzmacniaczy liniowo zgodnie z instrukcją Laneya RB6?
Czy ktoś wie, gdzie można znaleźć kabla jack jack canon żeński, aby podłączyć dwa wzmacniacze liniowo zgodnie z instrukcją Laneya RB6?
Jakie kable należy użyć do połączenia dwóch wzmacniaczy liniowo w przypadku Laneya RB6, aby spełnić wymagania instrukcji?
Czy ktoś zna sklep internetowy lub fizyczny, gdzie dostępny jest kabel jack jack canon żeński do połączenia wzmacniaczy liniowo zgodnie z instrukcją Laneya RB6?
Jakie kabla należy użyć do połączenia dwóch wzmacniaczy liniowo zgodnie z instrukcją Laneya RB6, aby uzyskać oczekiwaną moc i uniknąć uszkodzenia wzmacniacza?

Podziel się swoją opinią

2 komentarze

  1. Nie zrozumiałeś instrukcji. Tam jest napisane aby nie podłączać
    zewnętrznego głośnika przy użyciu kabli mikrofonowych. A
    Ty chcesz podłączyć drugi wzmacniacz przez wyjście liniowe (które nie ma
    nic wspólnego z wyjściem głośnikowym). Taki kabel jak potrzebujesz jest w
    każdym sklepie ze sprzętem. Przeczytaj jeszcze raz dokładnie instrukcję,
    popatrz gdzie jest wyjście głośnikowe, a gdzie liniowe.

    Marek

Możliwość komentowania została wyłączona.