W Poszukiwaniu Za Piecem

W poszukiwaniu za piecem

Już powoli szykuje się do kupna piecyka, ale takiego żeby i z kolegami pograć i z nimi sobie się ,,pobawić”. I jak się dowiedziałem to minimum to 50 wattów. No i narazie znalazłem takie coś i się pytam, czy to może być dobre (oczywiście szukam dalej ale w sumie 60 w a nawet nie drogie aż tak [,,tylko” tyle ile mój bas kosztował mnie :P]) [url=allegro.pl/item170206349_combo_basowe_60w_przesylka_gratis_wyprzedaz_.html]Oto ten piec” >KLIK

Czy mógłbyś mi doradzić co do zakupu piecyka z wystarczającą mocą, by móc pograć z kolegami na basie?
Co myślisz o tym, żeby kupić piecyk o mocy 50 wattów, żeby móc sobie pograć z innymi muzykami?
Jak myślisz, czy piecyk z mocą 60 wattów będzie dobrym wyborem, aby móc grać z innymi basistami?
Czego powinienem szukać w piecyku, aby móc pograć z zespołem na basie?
Jaka moc piecyka jest wystarczająca do gry z innymi basistami?
Czy możesz polecić konkretny model piecyka, który byłby dobry do grania z innymi muzykami na basie?
Jak dużą moc powinien mieć piecyk, aby gra na basie z innymi muzykami była dobra?
Czy wiesz, gdzie mogę znaleźć piecyk z wystarczającą mocą do gry z innymi basistami?
Jaki piecyk byłby dobry dla mnie, żeby móc grać z kolegami na basie?
Czy jest jakaś różnica pomiędzy piecykami o mocy 50 a 60 wattów, jeśli chodzi o grę z innymi muzykami na basie?

Podziel się swoją opinią

6 komentarzy

  1. To samo chciałem powiedziec ale kup LDM ba 100 za 600zł 😀 Musisz się
    potargowac ;p

  2. Piec znanej i cenionej firmy „Soundking”?
    Chyba jestem jakiś lewy bo pierwszy raz spotykam się z tą marką…

  3. allegro.pl/item171867902_box_taurus_212_150_watt_2_letni_stan_idealny.html

  4. Dobry wzmaciacz – ja osobiście bym się rozejrzał za wersją z głośnikiem
    15 calowym.

  5. soundking to kolejne pierdzidlo w stylu mega ampa. bierz LDMa lub tego BOXa z
    allegro

Możliwość komentowania została wyłączona.