Ampeg 410 HE czy Demanufacture [DMNF] 410 ??

Zawęziłem poszukiwania paczek i określiłem się do tych 2 (Ampeg 410 HE czy
Demanufacture 410)

Posiadam wzmacniacz ampega svt3 pro.

Wiem że svt3 + 410 od Demanufacture to dość popularne rozwiązanie, którego
co prawda jeszcze nie słyszałemale ludzie chwalą, natomiast Ampeg 410 HE
brzmi pod mój gust.

Dylemat . . .

Możecie doradzić ?

Czy powinienem zakupić Ampeg 410 HE czy Demanufacture 410 jako kolumnę basową mając w posiadaniu wzmacniacz Ampeg svt3 pro?
Która kolumna basowa jest lepsza – Ampeg 410 HE czy Demanufacture 410?
Czy ktoś miał już doświadczenie z kolumnami basowymi Ampeg 410 HE i Demanufacture 410 i może mi polecić jedną z nich?
Jaka kolumna basowa pasuje do wzmacniacza Ampeg svt3 pro – Ampeg 410 HE czy Demanufacture 410?
Czy możecie poradzić mi coś w kwestii wyboru między kolumną basową Ampeg 410 HE a Demanufacture 410?
Która kolumna basowa będzie lepszym wyborem dla mnie – Ampeg 410 HE czy Demanufacture 410?
Czy ktoś mógłby udzielić mi porady w wyborze między kolumnami basowymi Ampeg 410 HE i Demanufacture 410?
Jakie są wasze doświadczenia z wykorzystaniem kolumn basowych Ampeg 410 HE i Demanufacture 410 z wzmacniaczem Ampeg svt3 pro?
Czym różnią się kolumny basowe Ampeg 410 HE i Demanufacture 410 i która z nich byłaby lepszym wyborem dla mnie?
Zastanawiam się nad Ampeg 410 HE i Demanufacture 410 jako kolumnami basowymi – którą z nich moglibyście polecić dla mnie przy użyciu wzmacniacza Ampeg svt3 pro?

Podziel się swoją opinią

9 komentarzy

  1. ktoś na forum na pewno ma i być może będzie z Twojej okolicy, więc na pewno
    sobie w jakiś sposób ograsz

  2. obawiam się że Demanufacture jeszcze nie eksportuje swoich wyrobów do uk…,
    chociaż mogę się mylić 🙂

  3. Mi Demanufacture nie smakuje. W tym momencie mam svt3 pro z paką Ashdown 210 deep +
    Eden Nemesis 410 i jestem zadowolony. Demanufacture nie ma takiej miękkości i
    słychać papier- tak było na tej na której grałem a to była 4*10

  4. mam takie samo zdanie o Ashdown ach co kolega wyżej. Ogrywałem i combo i
    heady z kolumną w zestawie i nigdy mnie nie pociągnęło. A co do pierwszego
    pytania to ja bym brał SVT 410 HE. Dla mnie Ampeg to Ampeg i jeśli chodzi o
    brzmienie to jest najlepsze.

Możliwość komentowania została wyłączona.