HAND BOX Crush Bass 150W RMS i Ashdown FiveFifteen 100W

Postanowiłem ostatni kupić wzmacniacz (combo) 100-150w , do 1200zł.

Tak jak w temacie – waham się głównie miedzy tymi dwoma modelami. Handboxa
mogę mieć używanego za 590zł, a Ashdowna nie znalazłem używanego, a
nówki widziałem po 1000.

Na tym Ashdownie grałem i jakoś mnie nie zachwycił, ale (z tego co
pamiętam) miał fajne miękkie ciemne brzmienie. NA HAndbox może niedługo
pogram

Co o tym myślicie?

Pozdrawiam

gram na Jazz Bass Squier Classic Vibe 60′

Jakiego wzmacniacza (combo) z 150W RMS mógłbym kupić za 1200zł, między Hand Box Crush Bass a Ashdown Five Fifteen?
Czy ktoś używał Hand Box Crush Bass 150W RMS lub Ashdown Five Fifteen 100W i mógłby mi powiedzieć, który jest lepszy do grania na basie?
Co sądzicie o Hand Box Crush Bass 150W RMS i Ashdown Five Fifteen 100W? Który z nich jest lepszy?
Czy ktoś mógłby mi polecić wzmacniacz (combo) z 150W RMS, który kosztuje do 1200zł, między Hand Box Crush Bass i Ashdown Five Fifteen?
Jaki wzmacniacz (combo) do 1200zł najlepiej kupić między Hand Box Crush Bass 150W RMS i Ashdown Five Fifteen 100W do grania na basie?
Który wzmacniacz (combo) będzie lepszy do grania na basie: Hand Box Crush Bass 150W RMS czy Ashdown Five Fifteen 100W?
Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, jakie jest miękkie i ciemne brzmienie Ashdown Five Fifteen 100W do gry na basie?
Czy miał ktoś doświadczenie z Hand Box Crush Bass 150W RMS i Ashdown Five Fifteen 100W? Który jest lepszy do grania na basie?
Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, jak długo gra na Ashdown Five Fifteen 100W i jakie są jego wrażenia z brzmieniem?
Czy ktoś grał już na Jazz Bass Squier Classic Vibe 60″ z Hand Box Crush Bass 150W RMS lub Ashdown Five Fifteen 100W? Który wzmacniacz odpowiadał mu bardziej?

Podziel się swoją opinią

7 komentarzy

  1. MI Ashdown w tej wersji mocno nie podchodzi. Zniszczył brzmienie i tak taniego
    basu 😛

  2. Ja mam Ashdown a, powiem tak… Faktycznie jest troszke mulący. Głównie
    doły w nim słychać… Dobrą górę uzyskuję po odkręceniu wysokich na
    90%, średnich na 80%, niskich na 40% i w basie wysokie na 100%. Aczkolwiek W
    takim ustawieniu satysfakcjonuje mnie. O HandBoxie niestety nie mogę się
    wypowiedziec bo nie ogrywałem. Pozdrawiam

  3. Cóż… JA bym stawiał na Handboxa. Fajne brzmienie i z pewnością poradzi
    sobie w różnych stylach, bo ma ciekawe Eq. Jedyne co bym zrobił w handboxie,
    to wymienił głośnik na Eminence.

  4. Raczej handbox odpada, bo coś w nim jest nie tak. Raczej zdecyduję się na
    Ashdown a, Chyba że ktoś mi coś poleci?

Możliwość komentowania została wyłączona.