Watts a Watts Continuous

Zakupiłem Ampega SVT 5 Pro.

W instrukcji wyczytałem coś takiego:

1350 Watts Mono-Bridged @ 4 Ohms (1000 Watts Continuous)

840 Watts Mono-Bridged @ 8 Ohms (680 Watts Continuous)

Nie wiem teraz czym kierować się przy doborze paczki, ponieważ

nie wiem, które Watty (te z, czy bez continuous) są tymi właściwymi.

Próbowałem wklepać w wyszukiwarkę ale jakoś nic konkretnego nie mam. Może
złe frazy.

Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam!

Okej już wiem, że Watts Continuous to RMS.

Czym kierować się przy doborze kolumny basowej do Ampega SVT 5 Pro, jeśli nie wiem, które Watty (z czy bez continuous) są odpowiednie?
Co to znaczy, że Ampeg SVT 5 Pro ma 1350 W Mono Bridged @ 4 Ohms (1000 W Continuous) i 840 W Mono Bridged @ 8 Ohms (680 W Continuous)?
Jakie Watty są właściwe do użycia z Ampeg SVT 5 Pro – te z czy bez continuous?
Jakie parametry kolumny basowej powinienem wybrać, aby zastosować ją z Ampeg SVT 5 Pro?
Co oznaczają Watty Continuous i jakie są ich zastosowania w przypadku Ampega SVT 5 Pro?
Jaka moc kolumny basowej będzie odpowiednia dla Ampega SVT 5 Pro z uwzględnieniem parametrów 1350 W Mono Bridged @ 4 Ohms (1000 W Continuous) i 840 W Mono Bridged @ 8 Ohms (680 W Continuous)?
Czy w przypadku Ampega SVT 5 Pro ważniejsze są Watty z czy bez continuous?
Jakie kolumny basowe będą odpowiednie do użycia z Ampeg SVT 5 Pro na podstawie wartości 1350 W Mono Bridged @ 4 Ohms (1000 W Continuous) i 840 W Mono Bridged @ 8 Ohms (680 W Continuous)?
Czy Watts Continuous to to samo co RMS i jakie jest ich zastosowanie w przypadku Ampega SVT 5 Pro?
Które Watty – te z czy bez continuous – są kluczowe do dobrania odpowiedniej kolumny basowej dla Ampega SVT 5 Pro?

Podziel się swoją opinią