Pojemny Case?

Hej poszukuje jakiegoś pojemnego case’a na mojego Jazz Bassa. Dodatkowo woze ze
soba okablowanie plus dwie kostki (tuner chromatyczny + SansAmp Bass Driver
D.I.). Czy sa jakieś konkretne modele, , które maja jakieś przemyslane pojemne
przegrodki na dodatkowe klamoty i czy jest coś co moglibyscie polecic? Nie
ukrywam ze cena również ma znaczenie i wolalbym nie przekroczyc kwoty 350 – 400

Szukam pojemnego case’a dla mojego Jazz Bassa. Czy masz jakieś porady odnośnie konkretnych modeli, które oferują przemysłowe pojemne przegrodki dla dodatkowych akcesoriów?
Planuję kupić case dla mojego Jazz Bassa. Czy wiesz, jakie modele mają dużo miejsca i przegrodki na dodatkowe akcesoria?
Chcę kupić case dla mojego Jazz Bassa w określonej cenie. Czy jest jakiś model, który łączy przestronne przegrody z dobrym stosunkiem jakości do ceny?
Szukam case’a dla mojego Jazz Bassa, który może pomieścić moje dodatkowe kable i kostki i mieć miejsce na coś więcej. Czy znasz jakiś model, który spełni moje wymagania?
Czy wiesz, jaki case do Jazz Bassa ma przegrody i miejsce na moje dodatkowe wyposażenie?
Chcę kupić przestronny case na mojego Jazz Bassa, który pomieści również moje dodatkowe kostki i kable. Czy wiesz, który model spełni moje wymagania?
Czy znasz case do Jazz Bassa z przestronnymi przegrodami na dodatkowe wyposażenie, który jest w moim przedziale cenowym?
Jaki case na Jazz Bassa ma przegrodki i dodatkowe miejsce na akcesoria, które zechcę zabrać ze sobą?
Czy jest jakiś case dla mojego Jazz Bassa, który może pomieścić moje kostki, kable i inne akcesoria poza gitara? Co możesz mi polecić?
Poszukuję case’a do Jazz Bassa z przegrodami i dodatkowym miejscem na wyposażenie w określonej cenie. Czy jest jakiś model, który byś mi polecił?

Podziel się swoją opinią

3 komentarze

  1. Sprawdź na stronie Kisielewskiego. Ja mam case Econo Line, wprawdzie nie ma
    wiele przegródek, ale mieszczę tam masę kabli i innych pierdół 🙂

Możliwość komentowania została wyłączona.