Prośba o wsparcie dla forum Saab

Cześć. Jak wiadomo albo i nie wiadomo jestem ogromnym fanem a wręcz pasjonatem marki Saab. W związku z tym ostatnio zalogowałem się na forum Saab Klub Polska. Obecnie trwa konkurs magazynu Auto Świat na Fanklub motoryzacyjny Roku 2011. Jeśli ktoś miałby chęć wesprzeć naszą małą, saabową społeczność bo choć odrobinę lubi tą markę albo po prostu ma chęć pomóc to prośba o głosy. Trzeba podać prawdziwe konta mailowe gdyż z nich dopiero potwierdza się oddanie głosu. Z góry dziękuję i pozdrawiam, svenson Edit: Zapomniałem o linku, dzięki Warbellbass
www.auto-swiat.pl/fankluby/saab/stowarzyszenie-saab-klub-polska 🙂

Czy jesteś fanem marki Saab i czy zalogowałeś się na forum Saab Klub Polska?
Czy wiesz, że trwa konkurs magazynu Auto Świat na Fanklub motoryzacyjny Roku 2011 i czy miałbyś ochotę wesprzeć saabową społeczność?
Czy wiesz, jakie konta mailowe należy podać przy oddawaniu głosu na Saab klub polska?
Czy chciałbyś dać temu klubowi swój głos, jeśli tylko lubisz tę markę i chcesz pomóc?
Czy myślisz, że warto wesprzeć małą, saabową społeczność i jej fanklub motoryzacyjny roku 2011?
Czy od czasu do czasu dopisujesz się na forum Saab Klub Polska i czy znałeś ten klub przed konkursem?
Czy przeważnie podajesz prawdziwe konta mailowe zgłaszając się do konkursów i czy nie masz problemów z potwierdzeniem swojego oddanego głosu?
Czy jesteś graczem w Saab Klub Polska i czy tam eksplorujesz pełnię możliwości marki Saab?
Czy uważasz, że Saab Klub Polska powinien zdobyć nagrodę Fanklub motoryzacyjny Roku 2011, a jeśli tak to czemu?
Czy zdarzyło Ci się oddać głos za Saab Klub Polska w konkursie na Fanklub motoryzacyjny Roku 2011 i czy wiesz, jak to zrobić?

Podziel się swoją opinią

4 komentarze

  1. Nie wiem czy to jest uczciwe. Ja nie zagłosuję bo nie znam tego fanklubu i
    nie uważam go za najlepszy.

  2. kamien to jest prośba nie nakaz. Nie masz przekonania – nie głosujesz. Nikt
    do nikogo pretensji nie ma.

Możliwość komentowania została wyłączona.