Pomoc Dla Naszego Przyjaciela I Perkusisty

Pomoc dla naszego przyjaciela i perkusisty.

Nasz perkusista, Marcin, od lat zmaga si臋 z Mi臋sakiem Ewinga, ci臋偶kim nowotworem ko艣ci. Teraz, gdy rak osi膮gn膮艂 czwarte stadium, jedyn膮 nadziej膮 jest kosztowna operacja za granic膮.

YouTube Pomoc dla naszego przyjaciela i perkusisty.
Witam, Nasz perkusista od lat wzmaga si臋 z Mi臋sakiem Ewinga. Jest to bardzo ci臋偶ki nowotw贸r ko艣ci. Przedosta艂 si臋 z kr臋gos艂upa m.in. na 艂opatk臋, wi臋z艂y ch艂onne i czaszk臋. Marcin nigdy nie narzeka艂 na to, zawsze by艂 na pr贸bach, nawet zaraz po powrocie z chemio terapii. Nigdy nie chcia艂 o tym m贸wi膰, ale dos艂ownie na naszych oczach jego stan si臋 pogarsza艂. Mimo tak bardzo ci臋偶kiej i zaawansowanej choroby zawsze by艂 u艣miechni臋ty i tworzy艂 nowe piosenki nie tylko na perkusji ale te偶 na klawiszach i gitarce. Wypracowa艂 sw贸j w艂asny styl gry na perkusji. Musz臋 przyzna膰 偶e jest jednym z najlepszych, kt贸rego mog艂em podziwia膰 na scenach p贸艂-profesjonalnych, a teraz z kt贸rym mog臋 wsp贸艂pracowa膰. Zawsze z u艣miechem patrzy na pocz膮tkuj膮cych muzyk贸w i stara si臋 im pom贸c swoimi radami. Ale niestety, rak wst膮pi艂 w czwarte stadium, pi膮tego ju偶 niema… Lekarze w Polsce roz艂o偶yli r臋ce. Jedynym ratunkiem jest operacja za granic膮, kt贸ra jest bardzo kosztowna. W艂a艣nie z tym problemem do was pisz臋. Je偶eli Ty drogi kolego, lub Ty droga kole偶anko nie z艂o偶yli艣cie jeszcze PIT-u lub mo偶ecie z艂o偶y膰 korekt臋 do z艂o偶onego ju偶 formularza prosz臋 o wasz膮 pomoc, a w艂a艣ciwie o 1% waszego podatku. Oto dane potrzebne do przekazania Marcinowi swojego 1% podatku Fundacja „Nasze dzieci” przy Klinice Onkologii w Instytucie „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”. KRS 0000249753. W pozycji nr 127 deklaracji podatkowej wystarczy wpisa膰: „Marcin Cie艣lak – Ostro艂臋ka”. By艂bym wdzi臋czny r贸wnie偶 za pomoc indywidualn膮, kt贸r膮 mo偶ecie wys艂a膰 na konto indywidualne Marcina Fundacja Nasze Dzieci przy Kl. Onk. W IP-CZD Bank PKO S.A. Oddz. Warszawa 76 1240 1109 1111 0010 1163 7630 Koniecznie z dopiskiem: „Dla Marcina Cie艣laka” Z g贸ry dzi臋ki za wszelk膮 pomoc, prosi艂bym te偶 o nag艂o艣nienie sprawy na innych portalach lub w艣r贸d znajomych. Oto par臋 materia艂贸w odno艣nie Marcina
www.to.com.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110301/OSTROLEKA/98967075
www.akadera.bialystok.pl/index.php/main/news/8555 Kawa艂ek Tw贸rczo艣ci Reaktywacja RLD (nasz aktualny ale niestety zawieszony projekt po pierwszych sukcesach)
https://www.youtube.com/watch?v=roSzJiXkyFQ Wild Spirit

Czy mo偶esz pom贸c perkusi艣cie w walce z ci臋偶kim nowotworem?
Czy wiesz, jak pom贸c kole偶ance lub koledze, kt贸rych przebywa ci臋偶ka choroba?
Czy z艂o偶y艂e艣 PIT i zastanawiasz si臋, jak mo偶esz pom贸c muzykowi cierpi膮cemu na Mi臋saka Ewinga?
Czy znasz Fundacj臋 Nasze Dzieci przy Klinice Onkologii w Instytucie Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka i wiesz, jak przekaza膰 1% podatku dla Marcina Cie艣laka?
Czy nale偶ysz do grona os贸b, kt贸re chc膮 wesprze膰 Marcin Cie艣lak finansowo?
Czy interesuje Ci臋 wsp贸艂praca z Marcinem Cie艣lakiem, jednym z najlepszych perkusist贸w na scenach p贸艂 profesjonalnych?
Czy masz jakie艣 sugestie dotycz膮ce tego, jak nag艂o艣ni膰 spraw臋 Marcina Cie艣laka na innych portalach lub w艣r贸d znajomych?
Czy zastanawiasz si臋, jakie materia艂y odno艣nie Marcina s膮 dost臋pne w Internecie?
Czy s艂ysza艂e艣 o projekcie Reaktywacja RLD, kt贸rego Marcin Cie艣lak jest wsp贸艂tw贸rc膮?
Czy wiesz, jak mo偶na przes艂a膰 pomoc indywidualn膮 na konto Marcina Cie艣laka przez Fundacj臋 Nasze Dzieci przy Kl. Onk. w IP CZD Bank PKO S.A.?

Podziel si臋 swoj膮 opini膮

22 komentarze

  1. Pami臋taj, 偶eby regularnie upowa膰… Ludzie czasem lekcewa偶膮 posty, na
    kt贸re nikt nie odpowiedzia艂, bo patrz膮 na ilo艣膰 odpowiedzi, a nie to, czy
    temat jest nowy.

    Mam nadziej臋, 偶e Marcin z tego wyjdzie… Trzymam kciuki!

  2. gdybym mia艂 legaln膮 prac臋 to bym przekaza艂 1%, ale spr贸buj臋 co艣
    przes艂a膰 co艣 indywidualnie.

  3. dzi臋ki ch艂opaki za wsparcie, wiedzia艂em 偶e na bas贸wkowicz贸w mo偶na
    liczy膰!

    Aha i dzi臋ki wielkie za umieszczenie tematu na g艂贸wnej.

  4. Kurde u mnie za p贸藕no ju偶;/ Ju偶 jestem rozliczony…Tej a aukcje
    charytatywne czy co艣??? Ja mog臋 da膰 ze swojej strony na tak膮 aukcj臋 np
    tuner Ibanez LU 20! Tylko nie wiem czy to dobry pomys艂???

  5. niestety, jeszcze nie mamy mozliwosci organizowania aukcji. Moze na koncercie
    charytatywnym bysmy mieli mozliwosc

    Moze kto艣 by chcial zagrac na takim koncercie? Miasto Ostroleka ok 120 od
    Warszawy. Jakis nocleg i jedzonko prawdopodobnie bysmy zapewnili.

    Rodzaj muzyki dowolny. Prosz臋 o kontakt na forum ewentualnie na telefon
    793-503-453 oko艂o 15.

    Przepraszam za brak polskich znakow.

  6. rzuci艂em temat w bandzie 偶eby zorganizowa膰 koncert w tej sprawie, ale
    spr贸bujemy co艣 zorganizowa膰 u nas, bo do Ostro艂臋ki mamy w p*zdu drogi 馃檪
    po weekendzie przejd臋 si臋 po potencjalnych miejsc贸wkach gdzie mogliby艣my to
    zorganizowa膰 i skontaktuj臋 si臋.

  7. niestety konkretnej kwoty jeszcze nawet ja nie znam. Trwaj膮 jeszcze rozmowy na
    temat szczeg贸艂贸w tej operacji i pewnie ju偶 nied艂ugo pojawi si臋 konkretna
    kwota.

    Ostatnio jeszcze pojawi艂a si臋 opcja zabieg贸w w Niemczech czy USA, ale to
    jest raczej w charakterze zast臋pstwa Chin. Co jak co, ale Chincole opracowa艂y
    niez艂膮 technik臋 je艣li chodzi zwalczanie raka.

    Jak b臋d臋 mia艂 nowe informacje, b臋d臋 was informowa艂 na bierz膮co.

  8. UP-uj jak najcz臋艣ciej. Drog膮 wyj膮tku nie b臋dziemy si臋 chyba nawet
    gniewa膰, je艣li cz臋艣ciej ni偶 48h, nie, ch艂opaki? :]

  9. up po d艂u偶szym czasie.

    Sytuacja jest taka 偶e jest 艣wierzo po operacji plec贸w. Przeprowadzona w
    polsce, z tego co zrozumia艂em to dora藕na operacja. Zobaczymy jak b臋dzie, ale
    dalej pieni膮dze s膮 zbierane, poniewa偶 potrzeba na leki itp.

    W lipcu wracamy powoli do grania, zobaczymy jak b臋dzie. Pierwsze nagrania
    prze艣l臋 od razu.

    Dzi臋ki wszystkim za pomoc u dzielon膮 i w艂a艣nie udzielan膮. Niech bass
    b臋dzie z wami.

  10. kurde, moje miasto i nic nie wiedzialem..

    Podaj nazwe zespo艂u to chociaz na koncerty czasem wpadne aby wspomoc

  11. Red Light District -> Teraz si臋 reaktywujemy w Lipcu

    A zapraszam te偶 na m贸j koncert 25.06 The Fakto w Vertigo.

  12. smutne, szkoda 偶e mam ledwo 16 lat i nie mam zespo艂u, a tak chcia艂bym
    wspom贸c jako艣

    UP!

  13. Chcia艂bym pom贸c, ale g贸wniarz jeszcze jestem… niemniej jednak, UP,
    panowie, nie zapominajcie.

    Jak obecnie si臋 trzyma kolega?

Mo偶liwo艣膰 komentowania zosta艂a wy艂膮czona.