Zardzewiale Srubki

Zardzewiałe śrubki

gdzie najlepiej kupić nowe śrubki na wymianę, również śryby do regulacji
na mostku i wpustowe amplule do regulacji wysokości strun? w-wa

Czy muszą być jakieś specjalne czy zwykłe kwasówki dobrane na wymiar …
?

a może nie bawić się kupić nowy mostek i to kolejne pytanie jaki (allegro
?)

(Flame CS4)

www.img454.imageshack.us/img454/632/rubyyq6.th.jpg

Gdzie najlepiej mogę kupić nowe śrubki na wymianę, a także śruby do regulacji na moim basie?
Czy ktoś wie, gdzie znajdę wpustowe amplule do regulacji wysokości strun dla mojego basu?
Czy potrzebuję specjalnych śrubek i śrub do regulacji, czy zwykłe też będą pasowały na moim instrumencie?
Czy ktoś mi poleci jakiś konkretny sklep, w którym znajdę potrzebne mi elementy do mojego mostka basowego?
Czy muszę szukać specjalnych kwasów i rozmiarów do mojego basu lub zwykły kwas będzie dobry do wymiany?
Czy warto brać pod uwagę kupienie całkiem nowego mostka zamiast wymieniania poszczególnych elementów?
Czy Allegro jest dobrym miejscem do szukania elementów do mojego basu, czy powinienem szukać gdzie indziej?
Czy ktoś może mi polecić konkretny model mostka do mojego basu, który będzie dobrze funkcjonował?
Czy muszę kupić specjalną narzędzia do wymiany elementów w moim basie, czy zwykłe narzędzia będą wystarczające?
Czy ktoś ma jakieś wskazówki dla mnie, jak najlepiej wymienić elementy i dostosować je do mojego basu?

Podziel się swoją opinią

Jeden komentarz

  1. –> A może sobie daruj? Jeśli tylko zasniedziały i działają prawidłowo
    to po o wymieniac? Potraktuj WD40 ( uwazaj żeby pod żadnym pozorem nie
    dostał się na struny! albo na drewno!! ) i graj dalej.

    —–

Możliwość komentowania została wyłączona.