Nowości od Squier na rok 2011.

Squier ogłasza wprowadzenie trzech zupełnie nowych modeli gitar: Vintage Modified Jazz Bass, Vintage Modified Jaguar Bass Special i Vintage Modified Jaguar Bass Special HB. Każdy z tych instrumentów wnosi unikalne cechy, odświeżając klasyczny design.

Na stronie SquierGuitars.com można już nabyć nowo wyprodukowane wyroby Squiera. Są to trzy zupełnie nowe wyroby takie jak Vintage Modified® Jazz Bass z nową kosmetyką w wersji dla prawo i lewo ręcznych osób, Vintage Modified Jaguar® Bass Special oraz Vintage Modified Jaguar® Bass Special HB. Link do katalogu z nowościami na rok ’11: [url=]” >KLIK Krótka recenzja. Jest to ten sam dobrze nam znany już J-Bass z przed kilku lat. Nowość to jedynie oryginalny lakier i inny rodzaj podstrunnicy. Również wyposażony w pickupy Duncan Designed oraz 20 progów. Parametry: – Korpus: klon – Szyjka: klon, profil C – Podstrunnica: klon, promień 9,5″ – Progi: 20 Medium Jumbo – Pickupy: 2x Duncan Designed JB101 single-coil, magnesy AlNiCo 5 – Potencjometry: 2x Volume, Tone – Mostek: standard, 4 siodełka – Klucze: standard, otwarte – Osprzęt: chrom Kolejna nowość na rok „11 to VM Jaguar. Jest to gitara posiadająca aktywne pick-up’y takie jak dwa single-coil Precision Bass® oraz jeden Jazz Bass® single-coil bridge pickup, z dwudziesto progowym, klonowym gryfem montowanym offset-waist body. Ostatnia nowość to Vintage Modified Jaguar® Bass Special HB. Jest to całkiem nowy model gitary Jaguar z Humbackerem na pokładzie. Cała gitara ma posiadać komfort gry jak i porządny dźwięk. Całość napisałem sam, nie wiem kiedy w Polsce gitary będą do kupienia.

Czy jako basista słyszałem już o nowościach od Squier na rok 2011?
Czy znam stronę SquierGuitars.com i wiem, że można tam nabyć nowe wyroby Squiera?
Czy widziałem już trzy zupełnie nowe wyroby od Squiera, takie jak Vintage Modified Jazz Bass z nową kosmetyką w wersji dla prawo i lewo ręcznych osób, Vintage Modified Jaguar Bass Special oraz Vintage Modified Jaguar Bass Special HB?
Czy kliknąłem już w link do katalogu z nowościami na rok 11?
Czy czytałem już krótką recenzję na temat Vintage Modified Jazz Bass?
Czy znam parametry gitar z nowej linii Squiera, takie jak korpus z klonu, szyjkę z klonu, podstrunnice klonowe, promień 9,5, 20 progów, dwa pickupy Duncan Designed JB101 single coil i wiele innych?
Zastanawiam się nad zakupem nowego modelu gitary, taki jak VM Jaguar.
Czy słyszałem już o nowym modelu gitary Jaguar z humbuckerem na pokładzie, takim jak Vintage Modified Jaguar Bass Special HB?
Czy sądzę, że gitary z nowej linii Squiera będą cieszyły się popularnością w Polsce?
kiedy gitary z nowej linii Squiera będą dostępne do kupienia w Polsce?

Podziel się swoją opinią
Piotrek14
Piotrek14
Artykuły: 3

3 komentarze

  1. Zacnie! Ale i tak piękniejszy jest VM 77 ;] Gdyby nie nieprzychylne opinie nt
    aghatisu, już bym go miał.

Możliwość komentowania została wyłączona.