New Wolf In Wolverine’s Cave ]:-]

Jestem nowy na tej stronie i chcia艂bym si臋 przedstawi膰 jako basista z trzyletnim do艣wiadczeniem, graj膮cy w r贸偶nych zespo艂ach i aktualnie posiadaj膮cy kopi臋 spectora ZAK. Przygoda z basem przynios艂a mi wiele r贸偶norodnych do艣wiadcze艅, pocz膮wszy od grania na samodzielnie skonstruowanym instrumencie po niefortunn膮 awari臋 na koncercie.

Witam wszystkich;D Jako 偶e jestem tutaj nowy, i zgodnie z wol膮 tw贸rcy tej strony, postanawiam si臋 przedstawi膰;];] Nicka macie po lewej wiec o tym nie pisz臋;P Na basi gram tak wzgl臋dnie d艂ugo – ok 3 lat By艂em cz臋艣ci膮 sekcji rytmicznych r贸偶nych kapel graj膮cych od punka, rocka, poprzez jazz experymentalny a na metalu ko艅cz膮c. Moj膮 przygod臋 rozpoczyna艂em od grania na defilu(lol), potem przyszed艂 czas na sk艂adaka – decha d臋bowa, kt贸ra zrobi艂 znajomy, gryf…eee…nie wiem jaki, ale z innego wiose艂ka, elektronika, stroiki i reszta 偶elastwa podobnie:P, nast臋pnie w me 艂apki trafi艂a pectra ale musia艂em si臋 z ni膮 po偶egna膰, gdy偶 sprzedaj膮cy nie poinformowa艂 mnie i偶 pr臋t w przesz艂o艣ci by艂 z艂amany i o pan go po prostu zespawa艂… w konkluzji sko艅czy艂o si臋 na ponownym z艂amaniu pr臋ta, co niefortunnie mia艂o miejsce na koncercie:( , finalnie i aktualnie posiadam ZAK’a – kopi臋 spectora, z kt贸rego jestem w miar臋 zadowolony, ale nie ukrywam 偶e szykuj臋 si臋 na zmian臋 basu:) a oto fotki – kolejno, defila (w tle wida膰 tak偶e m贸j piec – samorobny, oparty na g艂o艣niku 18″[50w] o mocy wyj艣ciowej ok 150w) i ZAK’a (innych niestety nie posiadam)
www.nalakach.pl/blaschal/galerie/kanciapa/jpg/032.jpg
www.nalakach.pl/blaschal/galerie/koncerty/dimma/jpg/006.jpg pozdrawiam;];]

Podziel si臋 swoj膮 opini膮
ziel00ny
ziel00ny
Artyku艂y: 9