jaki zestaw na próby i koncerty?

Doradzamy, jak skompletować idealny zestaw głośnikowy do gry na basie, który sprawdzi się zarówno w salce prób, jak i na koncertach. Przyglądamy się modelom odpowiednim dla muzyki pop-rock, blues i country.

Witam!

Chciałbym prosić szanownych kolegów o pomoc w skompletowaniu zestawu
głowa+paka. Miałby on służyć zarówno w salce prób jak i na koncerty. Typ
muzyki: pop-rock, blues, country, kiedyś może chałturka. Mój bas: Ibanez
SR520. Z tego co pooglądałem i poogrywałem w sklepach w stolicy to
zastanawiam się nad połączeniem Hartke HA 3500 z Hartke 410XL. A poniżej
są paczki i głowy, które mi osobiście podeszły:

Głowa

Warwick profet 5.2,

Warwick profet 3.3

Hartke HA 3500

Ashdown Litle Giant 1000 lub 350

Paka

Hartke 4.5XL

Hartke 410 XL

Ashdown MAG 414T DEEP

Ashdown ABM 414T

Byłbym wdzięczny za porady, który zestawienie byłoby optymalne do typu
muzyki jaki wymieniłem na początku posta. Jeśli ktoś miałby inne
propozycje to także prosiłbym o podanie.

Z góry wielkie dzięki

Jakie głowy i pady polecacie na próby i koncerty dla basisty grającego pop rock, blues, country i czasem chałturkę? Mam Ibaneza SR520 i zastanawiam się między Hartke HA 3500 z Hartke 410XL a Warwick Profet 2 z Hartke 5XL, co Wy na to?
Cześć, potrzebuję pomocy w dobraniu zestawu głowa+paka do mojego Ibaneza SR520 na próby i koncerty. Gram głównie pop rock, blues i country, ale czasami zdarza mi się chałturka. Co polecacie?
Jaki zestaw głowa+paka byłby odpowiedni dla basisty grającego pop rock, blues, country i chałturkę?
Co polecacie jako zestaw głowa+paka dla basisty grającego pop rock, blues, country i chałturkę? Moja gitara to Ibanez SR520. Rozważam Hartke HA 3500 z Hartke 410XL lub Warwick Profet 3 z Ashdown Little Giant 1000, co myślicie?
Jakie głowy i pady byłyby optymalne dla basisty grającego pop rock, blues, country i chałturkę?
Jaki zestaw głowa+paka polecilibyście basiście, który gra głównie pop rock, blues i country, a czasem chałturkę? Mam Ibaneza SR520 i rozważam Hartke HA 3500 z Hartke 410XL lub Warwick Profet 3 z Ashdown Little Giant 1000. Co Wy na to?
Potrzebuję pomocy w doborze zestawu głowa+paka na próby i koncerty dla mojego Ibaneza SR520. Gram głównie pop rock, blues i country, a czasem chałturka. Co polecacie?
Jaki zestawienie głowy i paki byłoby dobre dla basisty grającego pop rock, blues, country i chałturkę?
Co byście polecili basiście grającemu pop rock, blues, country i chałturkę jako zestaw głowa+paka?
Jaki zestaw głowa+paka byłby optymalny dla basisty grającego głównie pop rock, blues i country, ale czasami chałturkę? Mam Ibaneza SR520 i zastanawiam się między Hartke HA 3500 z Hartke 410XL a Warwick Profet 2 z Hartke 5XL. Co Wy byście polecali?

Podziel się swoją opinią
masterguliver
masterguliver
Artykuły: 0

2 komentarze

  1. I na temat któego opinie, przeczytane na forum po użyciu wyszukiwarki,
    wydadzą Ci się najlepsze.

    Pkt. 3. regulaminu, muszę zamknąć, bo Kapralowi się nie chciało.

Możliwość komentowania została wyłączona.