HiWatt

To znowu ja i mam pytanie tym razem o HiWatt czy to dobra filmy gdzieniegdzi
pisze ze legendrna firam ale coś mi się nie widzi i jeszcze jedno jaka moc jest
podawana przez producenta ta n podelku? czy jak nie ma tych cudownych 3 liter
RMS to znaczy , że jest to moc rzeczywista?

„Cześć, mam pytanie odnośnie HiWatt. Czy uważasz, że to jest dobra firma, o której często się mówi jako o legendzie? I jaką moc podaje producent dla tego konkretnego modelu? Czy brak tych liter RMS oznacza, że to nie jest moc rzeczywista?
„Hej, czy ktoś zna się na HiWatt i potrafi mi powiedzieć, czy to dobra marka? Ile mocy producent podaje dla konkretnego modelu? Czy brak określenia RMS oznacza, że nie jest to rzeczywista moc?
„Witam, mam pytanie do basistów znających się na HiWatt. Czy uważacie, że to jest dobra firma, o której mówi się jako o legendzie? I jaka moc jest podawana przez producenta dla tego modelu? Czy brak oznaczenia RMS to oznaka mniejszej mocy?
„Dzień dobry, czy ktoś z was zna się na HiWatt i może mi powiedzieć, czy to jest dobra marka, którą warto kupić? Jaka moc jest podawana przez producenta dla tego modelu? Czy brak oznaczenia RMS wpływa na moc urządzenia?
„Witajcie, zastanawiam się nad zakupem HiWatt. Czy ktoś z was ma doświadczenie z tą marką i może mi powiedzieć, czy warto? Jaką moc podaje producent dla tego konkretnego modelu? Czy brak oznaczenia RMS to coś, co powinno mnie zaniepokoić?
„Cześć, interesuje mnie HiWatt i chciałbym zapytać, czy to jest dobra marka? Jaką moc podaje producent dla tego modelu? Czy brak oznaczenia RMS oznacza, że nie jest to rzeczywista moc?
„Hej, czy ktoś z was ma wiedzę na temat HiWatt? Czy to jest dobra marka, o której warto wiedzieć? Jaka moc jest podawana dla tego modelu? Czy brak oznaczenia RMS ma wpływ na moc urządzenia?
„Witaj, zna ktoś z was się na HiWatt? Czy to jest dobra marka dla basistów? Jaką moc podaje producent dla tego modelu? Czy brak oznaczenia RMS wpływa na jakość urządzenia?
„Cześć, pytam do osób, które posiadają wiedzę na temat HiWatt. Czy uważacie, że to jest dobra marka? Jaka moc jest podawana dla tego modelu? Czy brak oznaczenia RMS to coś, co trzeba brać pod uwagę?
„Hej, zastanawiam się nad zakupem HiWatt i chciałbym zapytać, czy to jest dobra marka dla basistów? Jaka moc jest podawana dla tego konkretnego modelu? Czy brak oznaczenia RMS wpływa na jakość urządzenia?

Podziel się swoją opinią

2 komentarze

  1. Nie grałem nigdy na HiWattcie, ale jak widzę teledyski starego King Crimson,
    gdzie widać te wzmacniacze, to wierzę, że są dobre. Wiem natomiast, że są
    mniej legendarne niż np. Smok Wawelski.

    http://www.[sklep zamknięty
    2013]/index.php?goto=shop&man_id=136&cat_id=5

    Spójrz na ceny…

Możliwość komentowania została wyłączona.