Ashton BV300 [albo BV300H]

Podczas ostatnich poszukiwa艅 idealnego wzmacniacza basowego z lampami natrafi艂em na Ashton BV300, kt贸ry mimo niewielkiej liczby ga艂ek oferuje niesamowite brzmienie. Zastanawiam si臋 nad zakupem, mimo mieszanych opinii na temat niezawodno艣ci.

Witam, ja tu nowy. Je艣li to ju偶 gdzie艣 by艂o to przerzu膰cie w odpowiednie
miejsce.

Ostatnio 艂azi艂em po sklepach w poszukiwaniu jakiego艣 komba z lamp膮 na
przedwzmacniaczu (wiem, wiem, marszal z seri MB). Wchodz臋 do jednego sklepu a
tu g艂owa basowa 300 watt 10 lamp (4 przedwzmacniacz, 6 KT88 na ko艅c贸wce) za 2200z艂. podrapa艂em si臋 w g艂ow臋, wzi膮艂em precisiona i si臋 podpi膮艂em
(paczka podpi臋ta do wzmacniacza – 4×10 na celestionach). Mi臋cho straszliwe. Z
ka偶dej strony, jak by nie poustawia膰 ga艂ek (a du偶o ich nie ma – master,
bass, middle, treble i gain). No i si臋 zastanawiam nad kupnem. Niby Ashton to
chi艅szczyzna („Designed in Australia” raczej nie sugeruje produkcji
australijskiej), niby czyta艂em na zagranicznych forach 偶e pewnie w zwi膮zku z
tym b臋dzie „not reliable”, ale z drugiej strony by艂em naprawd臋 zaskoczony
brzmieniem.

Mieli艣cie jak膮艣 d艂u偶sz膮 styczno艣膰 z t膮 g艂ow膮, gracie na niej
mo偶ecie co艣 wi臋cej powiedzie膰?

Czy jestem nowy i w艂a艣nie zaczynam gra膰 na g艂owie basowej Ashton BV300 [lub BV300H]?
Szukam wzmacniacza z lamp膮 na przedwzmacniaczu i czy zastanawiam si臋 nad g艂ow膮 basow膮 300 wat贸w od Ashton za 2200z艂.
Czy by艂em w sklepach w poszukiwaniu komba z lamp膮 na przedwzmacniaczu i czy znalaz艂em g艂ow臋 basow膮 Ashton BV300 [albo BV300H]?
Czy podoba mi si臋 brzmienie g艂owy basowej Ashton BV300 [albo BV300H]?
Czy mam w膮tpliwo艣ci co do jako艣ci i niezawodno艣ci g艂owy basowej Ashton BV300 [albo BV300H]?
Czy zastanawiam si臋 nad kupnem g艂owy basowej Ashton BV300 [albo BV300H] pomimo jej pochodzenia z Chin?
Czy u偶ywam g艂owy basowej Ashton BV300 [albo BV300H] i czy mog臋 co艣 wi臋cej powiedzie膰 na temat jej brzmienia?
Czy s膮dz臋, 偶e warto kupi膰 g艂ow臋 basow膮 Ashton BV300 [albo BV300H] ze wzgl臋du na jej brzmienie, pomimo pochodzenia z Chin?
Mam por贸wnania do innych g艂贸w basowych i czy Ashton BV300 [albo BV300H] wypada dobrze w por贸wnaniu do nich.

Podziel si臋 swoj膮 opini膮

Jeden komentarz

Mo偶liwo艣膰 komentowania zosta艂a wy艂膮czona.