Klonowa podstrunnica

Witam wszystkich~

Mam Squiera Jazz VM. Nie ma on podstrunnicy – sam gryf (klon). Nie jestem
pewien jak

w takim razie czyścić instrument. Tak samo jak zwykłą klonową
podstrunnicę czy może

ciut inaczej? Nic na ten temat nie znalazłem, a nie mam serca i pieniędzy
bawić się

w eksperymenty.

Zastanawiałem się również, czy by jej nie polakierować i wtedy tylko
wycierać szmatką.

Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki T.T

Jakie wskazówki macie dla mnie, jako gracza na basie, w sprawie czyszczenia klonowej podstrunicy w Squier Jazz VM?
Jak powinienem wyczyścić klonową podstrunnicę mojego Squiera Jazz VM, skoro nie ma ona oddzielnej podstrunnicy tylko sam gryf?
Czy macie jakieś pomysły, jak wyczyścić klonową podstrunnicę mojego Squiera Jazz VM, biorąc pod uwagę fakt, że nie ma ona oddzielnej podstrunnicy?
Jakie są najlepsze sposoby na czyszczenie podstrunnicy ze klonu w basie Squier Jazz VM?
Jak powinienem dbać o klonową podstrunnicę w moim Squierze Jazz VM, aby zachować jej dobrej jakości brzmienie?
Czy można polakierować klonową podstrunnicę w Squierze Jazz VM, aby ułatwić jej czyszczenie?
Czy istnieją jakieś specjalne środki do czyszczenia podstrunnicy ze klonu w moim Squierze Jazz VM?
Jakie są najlepsze sposoby na czyszczenie klonowego gryfu i podstrunnicy w moim Squierze Jazz VM?
Jak powinienem regulować klonową podstrunnicę w moim Squierze Jazz VM, aby uzyskać najlepsze brzmienie?
Czy istnieją jakieś specjalne narzędzia do czyszczenia klonowej podstrunnicy basu Squier Jazz VM?

Podziel się swoją opinią

2 komentarze

  1. JBVM mają lakierowane podstrunnice. i one są wklejane do gryfu, przyjrzyj
    się otworowi na imbus do regulacji krzywizny gryfu. wystarczy szmatką.

Możliwość komentowania została wyłączona.