Gitara/pudełko/gwarancje

Witam

kupiłem nowe wiosło i chce sprzedać stare

i zastanawiam się cczy przy tym nowym wiośle

w razie jak by coś było nie tak i chciałbym wykorzystać

to żę jest na gwarancji to potrzebne będzie mi pudełko bo

mam zamiar wysłać w tym pudle stare wiosło

Czy muszę zachować pudełko do starej gitary basowej, jeśli chcę sprzedać ją po zakupie nowego instrumentu?
Czy jeśli coś pójdzie nie tak z moją nową gitarą basową, będę potrzebował pudełka do wysyłki starego instrumentu na gwarancji?
Czy zakup nowej gitary basowej wymaga ode mnie zachowania pudełka do starego instrumentu, jeśli planuję go sprzedać?
Czy w razie problemów z nową gitarą basową będę musiał posiadać pudełko do wysyłki starego instrumentu objętego gwarancją?
Czy babranie się ze starym pudełkiem do gitary basowej jest konieczne, jeśli chcę sprzedać ją po zakupie nowego instrumentu?
Czy będę potrzebować pudełka do starej gitary basowej, jeśli chcę skorzystać z gwarancji na nowy instrument?
Czy do zachowania gwarancji na nową gitarę basową konieczne jest zachowanie pudełka do starej?
Czy utrzymywanie pudełka do starej gitary basowej jest konieczne w przypadku sprzedaży po zakupie nowego instrumentu?
Czy w trakcie korzystania z gwarancji na nową gitarę basową będę musiał posiadać pudełko do wysyłki starej?
Czy posiadanie pudełka do starej gitary basowej jest wymagane, jeśli planuję skorzystać z gwarancji na nowy instrument?

Podziel się swoją opinią

8 komentarzy

  1. Nie sądzę żeby te pudło było do czegoś potrzebne, jeśli masz samą
    gitarę i papier do niej to na co komu karton. To gitarę masz na gwarancji a
    nie karton 😛

  2. daruj sobie to pudło. Miałem już problemy z moim basem i przy gwarancji nie
    czepiali się że nie była w oryginalnym kartonie. Do ciebie raczej tez się
    nie przyczepią 😉 pozdrawiam PS. Jaki basior kupiłeś ? 🙂

  3. Wygląda nawet, a jak gada? Sugerując się opisem to powinien nawet miło, ale
    jak jest naprawdę?

  4. kurcze jak brzmi, noo mi się podoba i pasuje do muzy która gram

    nie mam za bardzo z czym porównać, bo nie grałem na wielu innych wiosłach
    jestem początkujący

    może postaram się coś nagrać zobacze co da się zrobić

  5. O żesz w morde! Toć ja takiego właśnie sprowadzam! Jakieś refleksje?
    Miętki? Twardy?

Możliwość komentowania została wyłączona.