Proszę o pomoc w wyborze :]

Witam

Gram na basie pol roku (mam mayonesa b4) i przyszedl czas na zmiane
sprzętu.Proszę was o mala pomoc w wyborze gitary.Waham się pomiedzy Cortem c4
bk a Washburnem Xb125b.Co możecie powiedziec o tych gitarach?Ktora wybrac?Z
góry dziekuje 🙂

pozdrawiam

Jaki jest wasz wybór między Cort c4 bk a Washburn XB125B dla basisty grającego od pół roku?
Czy ktoś mógłby pomóc mi w wyborze pomiędzy Cortem c4 bk a Washburnem XB125B dla mojego basu Mayones B4?
Jaka jest wasza opinia między Cortem c4 bk a Washburnem XB125B dla basisty z krótkim stażem?
Którą z gitar basowych, Cort c4 bk czy Washburn XB125B, polecacie dla kogoś, kto gra na basie od pół roku?
Co możecie powiedzieć o Cort c4 bk i Washburn XB125B, a pomoc mi w wyborze między nimi jest potrzebna?
Czy ktoś ma doświadczenie z Cortem c4 bk i Washburnem XB125B i może pomóc mi wybrać którąś z nich dla mojego basu Mayones B4?
Którą z gitAr basowych, Cort c4 bk czy Washburn XB125B, powinienem wybrać według was dla mojego krótkiego stażu w graniu na basie?
Jakie macie sugestie między Cortem c4 bk a Washburnem XB125B dla basisty grającego na basie pol roku?
Czy zastanawialiście się nad Cortem c4 bk a Washburnem XB125B dla basisty, który gra od pół roku, i którą byście polecili?
Co sądzicie o Cort c4 bk i Washburn XB125B dla basistów z krótkim stażem i którą z nich polecalibyście dla mojego Mayonesa B4?

Podziel się swoją opinią

2 komentarze

  1. Skoro masz Mayonesa b4 to nie ma wielkiego sensu wymieniać go na Washburna
    xb120, czy tam 125, bo to z podobnej półki basy są. Lepiej dozbieraj więcej
    siana i kup coś lepszego/droższego, lub jakąś używkę za cenę nowego xb125
    😉

    pozdrawiam.

    ps. to samo się tyczy c4 – lepiej jakąś używkę dużo lepszą za
    tysiaka.

Możliwość komentowania została wyłączona.