Krzak-taby

Zgłaszam się z prośbą do współużytkowników, czy ktoś mógłby mi
podać taby do 2 utworów Krzak’u a mianowicie do Listy Kowbojów i Come On.
Męczę się graniem ze słuchu ale za nic nie mi wychodzi, byłbym wdzięczny
za udzielenie mi pomocy 😉

Czy może ktoś z was podać mi tabulatury do dwóch utworów Krzaku: „Lista Kowbojów” i „Come On”?
Czy jest ktoś chętny, by pomóc mi opanować utwory Krzaku poprzez przesłanie tabulatur na „Listę Kowbojów” i „Come On”?
Czy znalazłby się jakiś basista, który podzieliłby się ze mną tabulaturami na utwory „Lista Kowbojów” i „Come On” od Krzaku?
Czy ktoś mógłby przesłać mi taby na utwory Krzaku: „Lista Kowbojów” i „Come On”?
Czy mają Państwo może pod ręką tabulatury na utwory Krzaku: „Lista Kowbojów” i „Come On”, które mogą mi przesłać?
Czy zechciałby ktoś pomóc mi w opanowaniu „Listy Kowbojów” i „Come On” od Krzaku poprzez udostępnienie mi tabulatur?
Czy możecie mi pomóc odszukać taby do utworów Krzaku: „Lista Kowbojów” i „Come On”, gdyż sama nie potrafię ich opanować?
Czy ktoś z Was zna dosyć dobrze utwory Krzaku „Lista Kowbojów” i „Come On” i mógłby przesłać mi tabulatury?
Czy byłby ktoś skłonny przesłać mi taby do utworów Krzaku: „Lista Kowbojów” i „Come On”, gdyż sama ich nie potrafię opanować?
Czy posiadacie Państwo tabulatury na utwory Krzaku: „Lista Kowbojów” i „Come On”, którymi moglibyście się podzielić, by pomóc mi w opanowaniu tych utworów?

Podziel się swoją opinią
Razah1994
Razah1994
Artykuły: 0

3 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.