Tokai Made in China ??

Otóż dokonując przeglądu e bay natknąłem się na nowe wiosła Tokai …
made in China… w opisach aukcji jest nawiązanie do Japończyków z lat 80 o
których opinie już znam ( i tą pozytywną podzielam) … ale nurtuje mnie
pytanie … jak mają się teraźniejsze gitarry, i czy w ogóle mają coś
wspólnego poza opisem z gitarkami z tamtych lat. Macał ktoś … widział ??
słyszał ??

www.eBay.pl/Tokai-AJB35-YSR-Bass-Guitar-Sunburst_W0QQitemZ400099500886QQcmdZViewItemQQptZUK_Musical_Instruments_Guitars_CV?hash=item5d27c9e356

www.eBay.pl/Tokai-TB48-Thunderbird-Bass-Guitar-Vintage-Sunburst_W0QQitemZ140377822011QQcmdZViewItemQQptZUK_Musical_Instruments_Guitars_CV?hash=item20af2b933b

Widziałem nowe gitary basowe Tokai Made in China, czy ktoś z was ma doświadczenie z nimi?
Czy ktokolwiek próbował grać na basie Tokai Made in China i może podzielić się swoją opinią?
Czy ktoś z was ma doświadczenie z basami Tokai Made in China i może opowiedzieć o ich brzmieniu?
Czy ktoś byłby w stanie polecić bas Tokai Made in China dla początkującego basisty?
Czy można porównać brzmienie basów Tokai Made in China z ich japońskimi poprzednikami z lat 80-tych?
Czy ktoś miał okazję porównać brzmienie basów Tokai Made in China i japońskich Tokai z lat 80-tych?
Jakie wrażenia macie po zagrania na basie Tokai Made in China?
Czy ktoś zna się na basach Tokai i może porównać Made in China z innymi modelami?
Jakie są wasze opinie na temat nowych basów Tokai Made in China?
Czy ktoś miał kontakt z basami Tokai Made in China i może polecić je dla kogoś, kto dopiero zaczyna swoją przygodę z grą?

Podziel się swoją opinią

4 komentarze

  1. Eeee… No chyba nie jesteś taki naiwny, co? 😀

    Nowe gitary za 200 funtów? 😀 Chińskie? 😀

    Ja wiem, że Chiny to kraj z wielkimi tradycjami, ale nawiązywanie do tradycji
    japońskiej za te pieniądze to jest zbyt śliski interes :D.

  2. wiesz kapral – ja proponuje, żeby kolega kupil i przetestowal 😀

    a może to jest dobre ?:D

  3. Albo jest podobnie jak z Arią? Kiedyś produkowała fajne maszyny, teraz bywa
    z ich jakością średnio.

  4. Nie no ja kupić tego nie chce … po prostu pytam z ciekawości czystej czy
    ktoś miał styczność… No i właśnie też chodziło mi po głowie
    nawiązanie do Arii .

Możliwość komentowania została wyłączona.