footswich

witam . gram w zespole bass mam podlaczony bezposrednio do mixera. a potrzebuje
zalozyc sobie footswicha. dysponuje ktoś jakimś schematem żeby zrobić
footswicha który będzie wuciszal dźwięk na przewodzie miedzy bassem a mixerem
i żeby nie było slychac zalanczania i wylaczania.

Czy miałbyś schemat na zrobienie footswicha, który wycisza dźwięk pomiędzy moim basem a mixerem?
Czy wiesz, jak zrobić footswicha, który będzie wyciszał dźwięk na przewodzie bas-mixer?
Czy ktoś ma ewentualnie schemat na footswicha, który nie będzie słychać przy włączaniu i wyłączaniu?
Czy mógłbyś podzielić się schematem na footswicha, który będzie wyciszał dźwięk na kablu bas-mixer?
Czy wiesz, jak zrobić footswicha, aby nie słychać było jego włączania i wyłączania?
Czy ktoś zna schemat na footswicha, który wyciszy dźwięk na kablu pomiędzy basem a mixerem?
Czy mógłbyś polecić mi schemat na footswicha, który wyciszy mojego basa podczas włączania i wyłączania?
Czy wiesz, jak zrobić footswicha, aby bas był wyciszony podczas włączania i wyłączania?
Czy ktoś mógłby mi pomóc zrobienie footswicha, który będzie wuciszal dźwięk na kablu bas-mixer?
Czy zna ktoś schemat na footswicha, który nie będzie słychać przy włączaniu i wyłączaniu, a wuciszy dźwięk na kablu bas-mixer?

Podziel się swoją opinią
rpiechota
rpiechota
Artykuły: 0

4 komentarze

  1. to jak ma kupowac ten kabel to to samo na pewno ma przy gitarze w galach bo się
    jeszcze niespotkalem z gitara , która nie ma volume a jak rzeczywiscie nie ma to
    taniej go wyniesie zamontowac coś takiego;)

    nozny to by się tylko nadawal pedal ekspresji albo volume kaczka ale drogie to
    jest a footswich nie zalatwi sprawy bo niby pod co chcesz go podłączyć?

  2. znajomy go używa do swojego basu, bardzo sobie chwalił, a że chop ma
    konkretny sprzęt i umie grać to mu ufam 🙂 Wątpię, żeby mu jakieś
    problemy sprawiał ten druciak.

Możliwość komentowania została wyłączona.