Bass do 2000zł

Autor artykułu dzieli się swoimi doświadczeniami z użytkowania bassu marki CORT ACTION BASS i wyraża chęć zakupu nowego instrumentu w cenie do 2000zł. Szuka czegoś, co sprawdzi się w rocku i metalu, ale pozwoli również na eksperymenty z jazzem.

Witam! Zaczynając od początku. Mam teraz CORT’a ACTION BASS. Trochę na niej
pograłem i stwierdzam, że da się na nim grać, choć ma trochę metaliczne
brzmienie. W najbliższym czasie będę miał pieniądze. Chce je dobrze
zainwestować w swoją przyszłość więc szukam czegoś lepszego od mojego
teraźniejszego basu.

Moimi ulubionymi gatunkami muzyki są: ROCK i METAL. To będą najczęściej
przeze mnie grane rodzaje muzyki lecz czasem też chciałbym pograć np. JAZZ,
żeby nie ograniczać się do jednego typu. Co byście polecali w cenie do 2000
zł??

Przy okazji jakiś piecyk 10-20w i żeby miał jak najmniejsze rozmiary(Mam
już piec 100w ale zapisałem się na lekcje gitary basowej więc potrzebuje
czegoś przenośnego).

Z góry dziękuję!!!

P.S Nie wiem czy to dobry dział 😛

Jaki bas do 2000 zł polecacie dla mnie, skoro grają w rocku i metalu, ale czasem chcą pograć jazz?
Jaki bas do 2000 zł jest polecany dla osoby grającej w rocku i metalu, ale chcącej czasem grać jazz?
Który bas do 2000 zł byłby najlepszy dla mnie, gdy gram głównie rock i metal, ale chcę czasem spróbować jazzu?
Co byście polecali w cenie do 2000 zł dla kogoś, kto gra zarówno rock, jak i metal, ale powinien też spróbować jazz?
Jaki bas miałby najlepsze brzmienie w rocku i metalu, ale dobrze sprawdziłby się także w jazzie, w cenie do 2000 zł?
Jaka marka basów byłaby najlepsza dla mnie, skoro gram w różne gatunki muzyczne, a mój budżet to tylko 2000 zł?
Czy mógłbyś polecić mi jakiś bas, który sprawdziłby się w rocku, metalu i jazzie, w cenach do 2000 zł?
Jakiego basu inni gracze polecaliby mi, skoro gram głównie w rocku i metalu, ale chcę czasem pograć jazz?
Co powinienem wziąć pod uwagę, szukając basu, który dobrze sprawdzi się w rocku, metalu i jazzie, w cenach do 2000 zł?
Jakie piecyki 10-20W i przenośny powinienem wybrać, aby pasował do mojego nowego basu, mając budżet do 2000 zł?

Podziel się swoją opinią
Dawidpol
Dawidpol
Artykuły: 0

2 komentarze

  1. Gitara:

    allegro.pl/item824954563_ibanez_roadstar_ii_rb850_japonia_1986_rok.html

    Mam gitarę z tej serii z rocznika 83 i jeśli te trzy lata różnicy nie
    popsuły tej serii, to do 2000zł nie znajdziesz lepszej gitary do grania rocka
    i metalu. Oczywiście sprawdź ją osobiście przed zakupem, najlepiej w
    towarzystwie kogoś bardziej doświadczonego.

    Piec:

    Warwick Blue Cab 15.1, Ashdown AFTER EIGHT, Peavey Max 158, Hartke B200 albo
    Hartke A25. Osobiście polecam ten ostatni, ale do ćwiczeń każdy z
    wymienionych się nada.

Możliwość komentowania została wyłączona.