Czy jest ktos kto mieszka w Anglii? Potrzebuje pomocy ;]

Cześć 😉

Szukam osob, , które mieszkaja w Anglii i moglyby mi pomoc. Chce kupić przedmiot
ze sklepu internetowego. Niestety sklep ten nie wysyla dalej, wysylka dotyczy
tylko terenu UK. A jak już to wysylka do polski kosztuje ponad 40 funtow co
jest lekka przesada.

Chodzi o to, żeby ktoś z Was kupil ten przedmiot i wyslal mi do kraju za
pobraniem (wiem, , że jest taka opcja i to powinno w tym wypadku kosztowac w
granicach 50zł. – sam przedmiot wazy kilogram +/-).

Ci, którzy moga pomoc zapraszam na gg 933 20 23 (niewidoczny), ustalimy co i
jak 😉

Pozdrawiam

Czy ktoś z Was mieszka w Anglii i miałby ochotę mi pomóc w zakupie przedmiotu z tamtejszego sklepu internetowego?
Czy jest ktoś tutaj, kto mieszka w Anglii i miałby możliwość mi pomóc w zakupie przedmiotu ze sklepu?
Czy ktoś z Was zamieszkuje w Wielkiej Brytanii i mógłby mi pomóc kupić przedmiot, którego sklep nie wysyła za granicę?
Czy jest jakiś basista, który mieszka w Anglii i mógłby mi pomóc kupić przedmiot z tamtejszego sklepu?
Czy ktoś z Was mieszka w UK i byłby chętny mi pomóc w zakupie przedmiotu, który jest niedostępny za granicą?
Czy basiści mieszkający w Anglii są tutaj i mogliby mi pomóc w kupnie przedmiotu z tamtejszego sklepu?
Czy ktoś zamieszkujący Wielką Brytanię jest tutaj i miałby ochotę mi pomóc w zakupie przedmiotu ze sklepu internetowego?
Czy jest ktoś z Was, kto mieszka w Anglii i miałby możliwość kupienia przedmiotu za mnie i wysłania go do Polski?
Czy basista, który mieszka w Wielkiej Brytanii, mógłby mi pomóc w kupnie przedmiotu, który nie jest dostępny za granicą?
Czy ktoś z tutaj obecnych basistów mieszka w UK i miałby ochotę mi pomóc w zakupie przedmiotu ze sklepu internetowego, który nie jest dostępny w Polsce?

Podziel się swoją opinią