Basy HK

Spotkał się ktoś kiedyś z wyrobami tej firmy ? Co możecie o niej
powiedzieć ? Tutaj link do germańskiego ebaya

www.eBay.pl/HK-5-Saiter-Custom-Series-mit-Maserpappel-Decke-Esche_W0QQitemZ250529924466QQcmdZViewItemQQptZGitarren?hash=item3a54bf4572
Wydaje się być zacnym instrumentem ale rozwala mnie filmik prezentujący ową
firmę ;D

Czy ktoś z was gra na gitarze basowej Basy HK i może podzielić się swoją opinią?
Czy miałem okazję grać na basie Basy HK i co mogę powiedzieć o firmie?
Czy ktoś zna firmę Basy HK i może mi powiedzieć, czy instrumenty są dobrej jakości?
Czy ktoś z was widział filmik prezentujący firmę Basy HK i może podzielić się swoją opinią na jego temat?
Czy wiecie, gdzie mogę znaleźć instrumenty firmy Basy HK? Czy są one dostępne w Polsce?
Mam doświadczenia z instrumentami firmy Basy HK i czy mogę polecić je innym basistom.
Czy ktoś z was korzystał z instrumentów firmy Basy HK i może podzielić się swoją opinią na temat ich jakości?

Podziel się swoją opinią

4 komentarze

  1. To, że instrument wygląda ładnie, wcale nie czyni go zacnym i zapewniam Cię
    – w tym przypadku ta zasada funkcjonuje w 100%. Nie znam tych gratów, ale po
    tym widać, że on ma głównie dobrze wyglądać, niekoniecznie dobrze grać.
    NA PEWNO nie kupiłbym go przez internet i to jeszcze za granicą.

  2. Wygląda jak kopia ricka robiona przez Langowskiego :P. Jeżeli szukasz czegoś
    takiego, to chyba lepiej jak się do niego zgłosisz :). Chociaż ani hk ani
    langow nie znam

  3. plutoman, był już kiedyś watek o tym na innym forum basowym ;p – generalnie
    wnioski – strzeż się.

Możliwość komentowania została wyłączona.