Head WARWICK PRO FET IV – Jaka paka?

Tak jak wyżej. Szukam znośnej paczki tak do 2000- 2500zł max. dobrze by
było, żeby wystarczyła mi na próby/mnijesze koncerty:) muzyczka jaką gram
to mocniejszy rock/metal.

Jaka kolumna basowa w cenie 2000-2500zł wystarczyłaby mi na próby/mniejsze koncerty, gram mocniejszy rock/metal?
Czy ktoś może polecić dobrej jakości kolumnę basową do 2500zł, dla gracza mocniejszego rocka/metalu?
Jakie są najlepsze opcje kolumny basowej w cenie do 2500zł, która będzie wystarczać na próby i mniejsze koncerty?
Czy mógłby mi ktoś polecić wydajną kolumnę basową, która kosztuje 2000-2500zł i jest idealna do mojej muzyki, jaką gram?
Która z kolumn basowych w cenie 2000-2500zł jest najlepsza dla basisty grającego mocniejszy rock/metal?
Czy zna ktoś kolumnę basową do 2500zł, która jest dobra na próby i mniejsze koncerty i pasuje do mojej muzyki rock/metal?
Jakie firmy kolumn basowych proponują najlepsze opcje w cenie 2000-2500zł dla muzyków grających mocniejszy rock/metal?
Jaki model kolumny basowej do 2500zł jest dobry dla basisty, który gra mocniejszy rock/metal i potrzebuje jej na próby i mniejsze koncerty?
Czy ktoś może polecić dobrej jakości kolumnę basową dla grającej mocniejszy rock/metal, która kosztowałaby 2000-2500zł i spełniałaby wymogi na próby/mniejsze koncerty?
Która kolumna basowa jest najlepsza w cenie do 2500zł dla muzyka grającego mocniejszy rock/metal i potrzebującego jej na próby/mniejsze koncerty?

Podziel się swoją opinią

Jeden komentarz

  1. Za ta kase proponuje zestaw 4×10„+1×15„ jak chcesz NB napisz priva. Z
    firmówek lepiej 4×10 np ampega uzywke czy nówke ew TE.

Możliwość komentowania została wyłączona.