Wytlumianie

Wytłumianie

Ostatnio dostaliśmy z zespołem salę do prób (jakoś tak okoł 34m kwadratowe) i chcielibyśmy ją wytłumić. Mamy pudła od jaj, mamy trochę gąbki, mamy trochę styropianu akustycznego, tylko jak to wszystko poukładać?

Jakiej wielkości jest sala do prób, którą ostatnio otrzymałem wraz z zespołem i jak najlepiej ją wytłumić?
Czy korzystałeś kiedykolwiek z pudłów od jaj, gąbki lub styropianu akustycznego, aby wytłumić salę do prób?
Jak mogę wykorzystać gąbkę, styropian akustyczny i pudełka od jaj, żeby wytłumić salę do prób?
Czy masz jakieś sugestie, jak poukładać materiały akustyczne, aby wytłumić salę do prób?
W jaki sposób mogę wytłumić salę do prób za pomocą pudłów od jaj, gąbki oraz styropianu akustycznego?
Czy istnieją inne materiały akustyczne, które mogą pomóc w wytłumieniu sali do prób?
W jaki sposób najlepiej poukładać pudła od jaj, gąbkę oraz styropian akustyczny, aby wytłumić salę do prób?
Jakie są korzyści wytłumienia sali do prób za pomocą materiałów akustycznych?
Jakie są skutki dźwięków odbijających się w sali do prób, i jak można ich uniknąć?
Czy wytłumienie sali do prób wpłynie na brzmienie mojego basu i jak to wpłynie na praktykę mojego grania?

Podziel się swoją opinią

2 komentarze

  1. Witam,

    jestem nowy na forum ale śledziłem w miarę możliwości wątki i dyskusje.
    Co do sali prób ja i mój zespół mamy zrobione to w ten sposób:

    -Steropian a na to przyklejone wytłoczki.

    -W rogach sciań pozwijane koce, na suficie koce.

    -drzwi wyłożoną gąbką i obite materiałem.

    Nie jest to jakieś tam mega wygłuszenia ale lepsze to niż nic.

Możliwość komentowania została wyłączona.