Pytanie do użytkowników BOSS PS-2/Delay: uszkodzony efekt?

Mam takie pytanie: w moim Bossie PS-2/Delay występuje dziwne zjawisko. Polega to na tym, że gdy włączę pitch shifter, drugi dźwięk dodany do oryginalnego nie jest dokładnie o oktawę wyższy/niższy, przez co wychodzi takie niezamierzone vibrato jak przy nienastrojonym basie.
www.speedyshare.com/990233843.html – próbka Dodam, że dzieje się to przy większości dźwięków, ale przy kilku wszystko jest ok (vide próbka). Jest to uszkodzenie efektu? Czy znacie kogoś w Lublinie/Warszawie, kto podejmie się naprawy tego? Przy okazji: przy włączonym pitch shifterze można wyczuć lekkie opóźnienie w sygnale. Nie jest to duża różnica (milisekundy dosłownie), ale wyczuwalna dla grającego. To jest cecha wszystkich tych kostek czy również jakaś awaria?

Czy mam problem z moim Bossem PS 2/Delay, jeśli dodany dźwięk nie jest dokładnie o oktawę wyższy/niższy?
Co zrobić, gdy w moim efekcie pitch shifter występuje niezamierzone vibrato?
Czy ktoś może pomóc mi w naprawie mojego uszkodzonego efektu Boss PS 2/Delay w Lublinie/Warszawie?
Czy opóźnienie sygnału w Bossie PS 2/Delay jest normalne czy powodowane przez awarię?
Czy ktoś może polecić mi mistrza w naprawie efektów w moim mieście?
Czy mój Boss PS 2/Delay został uszkodzony, skoro dodany dźwięk nie jest dokładnie o oktawę wyższy/niższy?
Czy jestem jedynym, kto ma problem z włączonym pitch shifterem w Bossie PS 2/Delay?
Czy ktoś zna sposób, jak naprawić efekt pitch shifter w moim Bossie PS 2/Delay?
Czy istnieje jakieś rozwiązanie problemu z niezamierzonym vibrato w moim Bossie PS 2/Delay?
Czy jestem w stanie naprawić mój uszkodzony efekt Boss PS 2/Delay samodzielnie?

Podziel się swoją opinią
Satil Devan
Satil Devan
Artykuły: 4