Mesa Boogie Bass 400+

Witam

Panowie nabyłem Bass 400+ , i nabylem trafo 1000 niestety jak się
dowiedziałem po fakcie to jest za małe czy może ma ktoś z was do odsprzedania
coś wiekszego podejrzewam ze 2000 by był zapas , bądź znacie jakiś dobry
sprawdzony internetowy sklep gdzie będę mogł zamówic , Pozdrawiami dziekuje z
góry wszelkie informacje.

Czy ktoś z Was ma większe trafo do odsprzedania, niż te 1000, które nabyłem do swojego Mesa Boogie Bass 400+?
Czy wiecie, gdzie mógłbym zamówić większe trafo do swojego Mesa Boogie Bass 400+, bo okazało się, że 1000 to za mało?
Czy ktoś z Was spotkał się z podobnym problemem, jak ja, tj. nabył trafo 1000 do Mesa Boogie Bass 400+ i okazało się, że to za mało?
Czy jest ktoś, kto miał już do czynienia z internetowymi sklepami z materiałami do muzyki, a mógłby polecić jakieś miejsce, gdzie mogłbym zamówić większe trafo do Mesa Boogie Bass 400+?
Czy istnieje możliwość zamówienia większego trafo do Mesa Boogie Bass 400+ w jakimś sklepie stacjonarnym w Polsce?
Czy ma ktoś doświadczenie w szukaniu specjalistycznych produktów muzycznych i mógłby polecić jakiś sklep, gdzie mogłbym kupić większe trafo do Mesa Boogie Bass 400+?
Czy ktoś z Was zna się na sprzęcie muzycznym i mógłby mi powiedzieć, czy trafo 2000 byłoby odpowiednie do mojego Mesa Boogie Bass 400+?
Czy orientuje się ktoś, gdzie w Polsce mógłbym znaleźć sklep, który sprzedaje więcej niż jedno trafo do basów marki Mesa Boogie?
Czy przeprowadzaliście kiedykolwiek jakieś modyfikacje na swoich basach? Jakie to były?
Czy ktoś z Was zna sposoby na zmniejszenie hałasu generowanego przez bas podczas grania live?

Podziel się swoją opinią

6 komentarzy

  1. allegro.pl/item546970424_transformator_usa_230v_110vac_50hz_o_mocy_2000va.html
    ?

  2. 400+ można w bardzo łatwy sposób przepiąć na 230V także konwerter
    napięcia nie jest potrzebny.

  3. jaki pobór mocy ma 400+?? jakbyś mógł to nagraj próbki razem z 1516BE bo
    jestem aż ciekawy co sprzedałem 😉

  4. Wyślij go do mnie przerobię ci to trafo na 220 volt i nie będziesz
    potrzebował żadnego dodatkowego pochłaniacza .

  5. Swego czasu byłem wręcz chory z pożądania do tego wzmacniacza choć nigdy
    nie słyszałem go na żywo. Niestety nie udało mi się go zdobyć. Ciekaw
    jestem jak wypada w porównaniu z Mesą mój Marshall VBA400.

Możliwość komentowania została wyłączona.