Most Z D Tunerem Struny E

Most z d-tunerem struny E ?

Czy ktoś się orientuję ile może kosztować założenia takiego D-tunera
struny E ? (np. w nowym GMR), i jak to będzie potem po wymianie strun? czy
trzeba to jakoś regulować czy cuś ? bo wiadomo jak to wyminią to z
orginalnymi strunami będzie cacy,ale potem jak ja wymienie struny ? przy innych
strunach naciąg będzie inny chyba ?

Czy potrzebuję D tunera dla struny E i czy ktoś wie, ile to kosztuje i czy trzeba dokonać regulacji po wymianie strun?
Czy kiedykolwiek używałeś D tunera dla struny E, i czy wiesz, ile kosztuje jego założenie? Czy trzeba potem regulować naciąg?
Czy ktoś wie, ile kosztuje założenie D tunera dla struny E? Czy muszę coś zrobić po wymianie strun?
Czy potrzebuję D tunera dla struny E i czy ktoś wie, jaką kosztuje on kwotę? Czy jak wymienię struny, muszę dokonać jakichś regulacji?
Czy ktoś wie, czy muszę zainstalować D tuner dla struny E, i czy koszt jest wysoki? Jaki będzie naciąg po wymianie strun?
Czy ktoś używał już D tunera dla struny E? Ile to kosztuje, i czy potrzebna jest po wymianie strun regulacja?
Czy moglibyście mi powiedzieć, czy potrzebuję D tunera dla struny E i ile to kosztuje, i czy wymaga to regulacji po wymianie strun?
Czy ktoś wie, jak dużo kosztuje założenie D tunera dla struny E? Czy naciąg jest różny, gdy wymieniam struny?
Czy potrzebuję D tunera dla struny E, i czy ktoś wie, ile to kosztuje? Czy wymaga to jakiejś regulacji po wymianie strun?
Czy ktoś się orientuje, czy potrzebuję D tunera dla struny E, i czy to kosztuje dużo? Czy muszę coś zrobić, gdy wymienię struny?

Podziel się swoją opinią
Mojżesz
Mojżesz
Artykuły: 0

4 komentarze

  1. napisz maila do GMR-a z zapytaniem o to ile będzie kosztowalo zalozenie takiego
    d-tunera ale nie lepiej sobie takiego d-tunerka wstawic w Stroik/Tuner do gitary basowej online stroik ?

    http://www.shop.mayones.com/produkt_sklep.html?nazwa=D-Tuner%20basowy%20Hipshot%20GB7&menu=-1

    jak wymienisz strunki na inne tez będzie cacy tylko musisz wiedziec jaki masz
    rozmiar strun bo jak zmienisz na grubsze ewentualnie ciensze to na pewno nie
    obejdzie się bez krecenia gryfem aczkolwiek nie koniecznie

  2. Mam taki bajerek u siebie,w Bassforce. Uwazam, że w kluczu to jest cholernie
    nieporęczne. Nie wiem jaki jest koszt takiego mostu ( podobno 600zł, ale
    dowiedz się bo sam jestem ciekaw )

    Co do regulacji:

    jest przełącznik. Przy „zamkniętym” stroisz strune kluczem, później
    „otwierasz” i stroisz mikrostroikiem na moście.Później sprawdzasz spowrotem
    na zamkniętym i otwartym i oto cała filozofia.

    Kręcenie gryfem jest koniecznie tylko wtedy kiedy jest konieczne:P Most nie ma
    tu nic do tego.

  3. Mam taki most w swoim customie.

    Kosztuje 600zł, ale daje rade. Jest to produkt steinbergera.

    Co do strojenia struny E to tak jak napisał mazdah(czasami to potrafi
    człowieka zdenerwowac).

    Atutem tego mostka jest tez to ze błyskawicznie można zmienic wysokosc strun
    (bawisz się pokretlami)

    Mam takie pytanie do innych basistów: w jaki sposó można wykorzystać atutu
    tego mostka, aby był on najbardziej uzyteczny? Ja uzywam go głównie w
    klangu.

  4. Mnie tam nie drażni, ot tak jakby była jeszcze jedna struna do strojenia.

    Co do wykorzystania mostu – grywam w „mieszanym” strojeniu, dzięki temu
    bajerowi jestem w stanie przestroić się w ciągu sekundy – nie trzeba robic
    przerwy na koncercie na podpinanie się do stroika i kręcenie kluczem. Mogę
    przeskoczyć w strój drop-d praktycznie nie przerywając gry.

Możliwość komentowania została wyłączona.