Squier Jazz Bass Crafted In Indonesia

Squier Jazz Bass Crafted in Indonesia

Hejo:)

Właśnie chodzi mi o ten basik. Bo z tego co zauważyłem to są produkowane w
chinach i indonezji? Czym się różnią? ocb? i w ogole…szukałem po
internecie jednak z marnym wynikiem;/

Będę wdzięczny za wszelkie info i w ogole:)

Czy wiecie, że basy Squier Jazz Bass są produkowane w Chinach i Indonezji i chciałbym się dowiedzieć, jakie jest między nimi różnica?
Jakieś sugestie dotyczące Squier Jazz Bass wykonanego w Indonezji?
Czy ktoś miał doświadczenie z basem Squier Jazz Bass z Indonezji i może podzielić się swoją opinią?
Czy Squier Jazz Bass wykonany w Indonezji jest warty swej ceny?
Co sądzicie na temat jakości basów Squier Jazz Bass z Indonezji?
Czy Squier Jazz Bass wykonany w Chinach różni się od tego z Indonezji?
Czy bas Squier Jazz Bass wykonany w Indonezji jest wystarczająco solidny i wytrzymały?
Czy warto zainwestować w Squier Jazz Bass wykonany w Indonezji?
Czy poszukuję informacji na temat produkcji basów Squier Jazz Bass w Indonezji i jakie są opinie użytkowników?

Podziel się swoją opinią

5 komentarzy

  1. Tylko miejscem klepania ich:) Jest to nizsza polka od japoncow . powiedz za
    jaka kase masz ja do wziecia?

  2. troszku dużo moim zdaniem… za 1000 już sa fendery mexykance co sa lepsze jak
    by to był japoniec to bym bral:) ale chinczyk czy inny jakiś tam to odpada;)

  3. @Dziadek: Hejo:)
    Właśnie chodzi mi o ten basik. Bo z tego co zauważyłem to są produkowane w chinach i indonezji? Czym się różnią? ocb? i w ogole…szukałem po internecie jednak z marnym wynikiem;/
    Będę wdzięczny za wszelkie info i w ogole:)

    Mam kumpla Indonezyjczyka, gitarzyste. Mowil mi kiedyś, ze jeśli kupowac sprzet
    produkowany na Dalekim Wschodzie, to by wybierac indonezyjski. Ktos tam z jego
    kumpli robil jakieś gitary dla Ibanez – podobno inny standard niż w Chinach, no
    i nie zapieprzaja za dolara na miesiac…

Możliwość komentowania została wyłączona.