Gallien-Krueger Backline 112 vs. Taurus T-10

Chciałbym aby ktoś doradził mi który piec lepiej kupić. A może
proponujecie coś innego do 1100zł. Dodam że gram palcami i klangiem więc
piec musi i przyzwoicie brzmieć w obu tych technikach.

Który z tych pieców, Gallien Krueger Backline 112 czy Taurus T 10, lepiej się sprawdzi w grze palcami i klangiem?
Co sądzicie o piecu Gallien Krueger Backline 112 lub Taurus T 10 do gry palcami i klangiem?
Jakie macie doświadczenia z Gallien Krueger Backline 112 i Taurus T 10 w grze palcami i klangiem?
Który z tych pieców do gry na basie, Gallien Krueger Backline 112 czy Taurus T 10, polecacie i dlaczego?
Jaki piec warto kupić do gry na basie palcami i klangiem za 1100 zł, Gallien Krueger Backline 112 czy Taurus T 10 czy może coś innego?
Czy ktoś może doradzić mi jaki piec do gry palcami i klangiem wybrać na basie, pomiędzy Gallien Krueger Backline 112 a Taurus T 10?
Jaki piec najlepiej się sprawdzi w grze palcami i klangiem na basie, Gallien Krueger Backline 112 czy Taurus T 10, czy coś innego?
Który z tych pieców, Taurus T 10 lub Gallien Krueger Backline 112, ma lepsze brzmienie w grze palcami i klangiem na basie?
Co polecacie jako odpowiedni piec do gry na basie palcami i klangiem, w cenie do 1100 zł, Taurus T 10 czy Gallien Krueger Backline 112?
Który z tych pieców, Taurus T 10 czy Gallien Krueger Backline 112, zapewni lepsze brzmienie w grze palcami i klangiem na basie?

Podziel się swoją opinią
Cooliczek
Cooliczek
Artykuły: 0

3 komentarze

  1. Taurus T-10 to bardzo dobre combo, stoi w sklepie Massive Music w Lublinie i
    szczerze wydaje mi się lepsze od Backlinea. (Szkoda, że w wyższych modelach
    na odwrót i to GK zjada Boxa…)

  2. Marshalla, nie polecam nikomu(!)… Jeśli chodzi o BOXa to również mam do
    tej marki pewne zastrzeżenia. Jest to historia dotycząca modelu B-215 Combo,
    w którym to było więcej wad produkcyjnych niż samej radości z grania.
    Podobnie mój znajomy idąc moimi śladami zaserwował sobie to cacko i…
    problemy miał podobne choc nie co inne (co nie zmienia faktu że nie
    spełniało swojej roli). Ponoć teraz marka BOX podniosła swoją jakość
    produktów (może to i dobrze?). Napisałem o tych dwóch firmach gdyż miałem
    przyjemość gościć je w swoim domu. Chciałbym tutaj podkreslić jedną
    istotną rzecz- Box ma naprawdę bardzo fajną barwę brzmienia i to trzeba
    przyznać (mówię tu o combie- nie wiem jak gadają paczki). Troszke pojawiło
    się sprzecznych teorii ale cóż;)

    Pozdrawiam i powodzenia przy wyborze.

Możliwość komentowania została wyłączona.